SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mono bez retencji wody

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
Moglby mi ktos podpowiedziec jak dawnowac krete mono, aby nie bylo duzych przyrostow na masie? Chce poprawic zarys nog, sile, wytrzymalosc. Podkreslam, ze bez przybierania na wadze :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
no właśnie wiekszość osób pisze co wie , a wie o dawkowaniu kreatyny w sportach siłowych , tzn jak jeść aby przypakować

autorowi wszakże chodzi o sport inny

chodzi o to jak jeść aby zwiększyć osiągi

reasumując porcja CP imo dziennie OK

albo jak już pisałem wcześniej ester
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
To nie od kreatyny przybierasz na wadze, ale od diety a dokładnie od ilości kcal w niej.
Nie myl pojęć retencja wody, a przybieranie na wadze, bo po cyklu woda z Ciebie zlecie. Ja wogóle u siebie nie oserwuję retencji wody.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Jak boguc tez nie zauwazylem u siebie retencji wody.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
No to jak? Od czego zalezy ta retencja? Diete mam z bilansem ujemnym jakies 300-500kcal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1110 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13975
Pewnie zalezy od organizmu. Przeciez kazdy ma inny i na kazdego suple inaczej dzialaja.

"co cię nie zabije to cię wzmocni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
Jaka forme najlepiej wybrac? Jablczan, cytrynian, pirogronian, monowodzian, kre-alkalyn? Dla kolarza chyba kre-alkalyn bedzie dobry, albo jablczan. Co o tym sadzisz? Po cyklu np. po miesiacu efekty nadal sie utrzymuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
jw

u siebie też nie zauważyłem, niektórych okropnie zalewa...

Waga poszła ale dobra dieta na + i

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1710 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33009
Ja tez u siebie nie zauwazylem tej retencji wody, a np. moj kumpel niezle byl ta woda napompowany, fajny efekt wizualny to dawalo... :)

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
tak tyle że po cyklu woda zeszła, i nadal suchar

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 206 Wiek 69 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5265
No wlasnie o to mi chodzi. Chce miec fajny wyglad ale staly. Od wygladu bardziej cenie sile i wytrzymalosc. Nie chce zadnego NO boostera, bo nie mozna po tym jezdzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
czym nie można jeździć?

hehe No booster czujesz pobudzenie, koncentrację, ale nie jest jakimś psychotropem że nie możesz wsiąść do samochodu... (bo chyab o to chodzi) ja nie mam z tym problemów

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka kreatyna jest najlepsza ?

Następny temat

CO do Venoma

WHEY premium