SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Misja Redukacja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 430

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 0
Witam
Chciałbym zapytać, czy możliwe jest zejście z 13% BF do 10% bez liczenia kalorii i makroskładników? Dodam tylko, że nie mam jakiejś specjalnej diety, jedynie odżywiam się zdrowo (unikam cukrów prostych, tłuszczy nasyconych, jedzenia o wysokim IG,żywności przetworzonej). Kalorie na obecną chwilę to na oko jakieś 2000kcal, więc jestem na deficycie kalorycznym, tyle, że kalorie są za bardzo obcięte bo przy moich 180cm. wzrostu i 75 kg wagi to zdecydowanie za mało. Dodam, że trening wykonuje na dużych ciężarach, aby dawać ciągle ten bodziec mięśniom, żeby nie spadały. Co o tym sądzicie, zredukuje, ale zgubie dużo mięsa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6196 Napisanych postów 140977 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1035570
teoretycznie mozna

mozna schudnac a BF pozostanie ten sam, a mozna nawet przytyc i zmniejszyc jednoczesnie BF...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Schudnąć nie zmiejszając BF? Jak można zrzucić same mięsni, nie zrzucając tłuszczu? W jakiej sytuacji się tak dzieje?

@ Dobra nie pomyślałem zanim to napisałem, już wiem- jedząc chociażby same tłuszcze czy cukry, ale będąc ciągle na deficycie kalorycznym,

Zmieniony przez - nokto w dniu 2015-05-06 17:24:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297096
Głodź organizm/zmniejsz ciężary/odpuść trening siłowy i zobaczysz w bardzo szybkim czasie jak to możliwe

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeżeli będziesz odżywiał się zdrowo i nie dostarczał organizmowi produktów o wysokim IG, to nawet jak będziesz chodził głodny i nie ćwiczył to tłuszcz zrzucisz, nie ma opcji.

Ale mniejsza o to, chodzi o temat, jakby ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć.

Zmieniony przez - nokto w dniu 2015-05-06 17:29:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297096
Organizm gdy będzie głodzony będzie się bronił przed utratą tłuszczu, a przez brak ćwiczeń które służą podczas redukcji do utrzymania masy mięśniowej będzie zjadał mięśnie jako pierwsze - organizm ich nie potrzebuje i łatwiej jest się ich pozbyć niż tłuszczu.

No ale raczej nie będziesz odżywiał się tylko liściem sałaty oraz odpuszczał treningu siłowego więc Ci to nie grozi :) Ciężko będzie dopalić resztki fatu bez kontrolowania makroskładników.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Słyszałem, że spalacze są dobre na dopalenie resztek fatu, co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Spalacz jak najbardziej, ale dieta to priorytet

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple dawkowanie

Następny temat

Suplementy ,sterydy rośline, na masę mięśniową, większy poziom testosteronu