SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mateusz Cereda Bodybuilding Progress

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22962

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 3572 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45322
Witam wszystkich

Nazywam sie Mateusz , mam 22 lata , przygotowywuje sie do startow w roku 2015 roku. Wiecej informacji na temat diety/suplementacji/planow startowych / zdjec posilkow i innych rzeczy w moim dzienniku treningowym do ktorego serdecznie zapraszam :

http://www.sfd.pl/Przygotowania_do_Sezonu_2015_Mateusz_Cereda-t1020320.html

ANKIETA
*1. WIEK: 22 lata
*2. WAGA: 98kg
*3. WZROST: 186 cm
* 4. WYNIKI SIŁOWE(RAW LUB/I SPRZĘT):
- przysiad: 140 kg x 10
- wyciskanie leżąc: dawno nie sprawdzalem , przewaznie robie sztangielkami
- martwy ciąg: 220 kg
5. WYMIARY:
- biceps: nie mam pojecia
- klatka: nie mam pojecia
- udo: nie mam pojecia
- biodra: nie mam pojecia
- pas : ponizej 90 cm
*6. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
*7. ILE I JAKIE PRZEBYTE METODY TRENINGOWE: bylo ich sporo
*8. OSTATNIA METODA TRENINGOWA I ODSTĘP CZASOWY OD JEJ ZAKONCZENIA:FBW
9. DIETA:
B:280
W:320
T:90
kcal ok. 3300 kcal

Nie mam pojecia odnosnie wymiarow , wogole mnie to nie intereuje wyznacznikiem jest lustro. Bede stopniowo wrzucac priorytety : pierwszy to barki i ręce , pozniej nogi bo niestety te 4 partie odstaja - nogi,barki,biceps,triceps. Ale najwazniejsze ze mam ogromna motywacje i dam z siebie wszystko

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 3572 Wiek 27 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45322
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Tutaj progress, wsumie 12 tyg zeszlo zeby dojsc do takiego stanu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3593
Przy takiej talii słabe ramiona najbardziej się rzucają. Życzę powodzenia i będę zaglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
powoli poprawie je na nich wlasnie sie skupie w pierwszej fazie i barkach zrobilem duzo bledow sam sie prowadzac i teraz ktos robi to za mnie i efekty sa o niebo lepsze , bez kombinowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1364 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9414
Pamietaj o nogach bo bez tego zapomnij o startach dobra przemiana pozdtawiam:)

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9366
Do startów długa droga no ale ćwicz. Musisz sporą kosę zrobić z siebie :D W jakiej kategorii starujesz?

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 643 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12216
a gdzie zdjęcia drugiej połowy ciała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Kulturystyka klasyczna , jest napisane ze bedzie priorytet na nogi , zdjec dodalem sporo i sa tez zdjecia drugiej polowy ciala Mam 186 cm wzrostu wiec wiadomo ze trzeba nalozyc sporo miesa zeby to wygladalo ,a co do czasu mam 9-10 miesiecy w tyle mozna sporo zrobic i nadrobic pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki mam typ budowy? (Zdjęcie)

Następny temat

16 lar 11 miesięcy masówki