SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa i wycinka - MOJA RELACJA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Witam panowie

Po kilku miesiącach op.i.erdalania zdecydowałem się wkońcu zabrać do roboty na siłownie wróciłem jakieś 3 tyg temu. W momencie w którym przestałem ćwiczyć wyglądałem tak jak widać w avatarze, wakacje były huczne Powrót oczywiście po mega spadkach, ale nie wziąłem się za masę tylko za wycinkę, żeby budowanie masy zacząć z dość niskiego BFu. Cel osiągnąłem szybciej niż chciałem. 2 tyg temu przeszedłem na Ketoze i zakochałem się w tej diecie, tłuszcz leciał w oczach, mimo że nie dawałem żadnych środków ani nawet supli ułatwiających spalanie... mięsa mało co zostało i jest bez węgli płaskie jak nigdy ale za to wyglądam jak fitnessmen Dobra.. co zamierzam zrobić:

Dieta
Na oko nie będzie szło to będę dodawał, będe sie zalewał to bede ucinał wiec tak:

aminki
1)8 jaj + 100g owsianych + orzeszki
2)250-300 szynki mielonej + 100g makaronu + warzywka
3)200g cycka + 100g ryżu + warzywka
aminki
TRENING
aminki
4)carbo/gainer + WPC
5)200g cycka + 100g ryżu + warzywka
6)300g twarogu chudego + oliwa

Trening
teraz jak wycinałem były małe ciezary, sporo powtórzeń, serie łączone itd.. teraz będę wchodził już na cieżary, większośc na wolnych..

Klatka + tric
Nogi
wolne
plecy + bic
barki
wolne
wolne

Dodatki
amino universala
Wpc Dymatize
Xpand
Mono Olimpu
witaminy
minerały
cynk
magnez
omega 3
witamina C
acard
sylimaron
essentiale forte

Cykl
tylko ogólnikowo też zależy jak będę wyglądał na kolejnych etapach.. zaczynam od mixa i metki na kicka, potem zobaczymy, mam kilka pomysłów, ale przy tym co mam w tej chwili to nie ma co szarżować

Fotki macie w moim temacie w Galerii Zdjęć jak to mniej więcej wyglądało ostatnio:
https://www.sfd.pl/pudzian89__nowe_fotki_6_strona-t425563.html

i takie małe porównanie jeszcze:
po lewo czerwiec masówka/ po prawo jakiś tydzień temu chudy wypłaszczony fitness





dobra życzcie powodzenia i powiedzcie że będzie dobrze, bo ostatnio mi źle i smutno hehe pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24628 Napisanych postów 68290 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538508
jakie dawki i ile tyg
a co masz w glowie ciekawego pod wycinke ?

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
dawki jak narazie omo e3d, meta 40-50 ed.. co do długości ile to potrwa to zobaczymy tak jak wyżej mówiłem :) zależy od efektów, ale myśle że koło 8 tyg mixa dam i potem przejde na propa... mete z 6

pod wycinke zobaczymy, myśle że wino, clen, napewno przejde na krótki estr testa, myśle że niczego super mocnego nie potrzebuje bo wycinka mi dośc łatwo idzie, gorzej z masą


Zmieniony przez - pudzian89 w dniu 2009-11-18 22:51:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24628 Napisanych postów 68290 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538508
prop/masteron/wino
w kazdym badz razie pisz i wstawiaj fotki co tydzien

powodzenia sog

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
i jeszcze tren
dzięki, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
konkretna dawka metki, imo bezsensowanie az tyle jesc. i tak tego nie wykorzystasz

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
no zobaczymy jak to będzie klepało, teraz z tymi stęzeniami w underach to wiadomo jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 673 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7272
dlatego trzeba bylo kupic polska mete a nie faszerowac sie gownem, zaoszczedziles 50zl na 200tab

Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
o cenach sie nie gada ale gdybym zamiast opakowania razaka kupił tyle samo polaka to nie jest to różnica 50zł tylko prawie 200, bo razaka mam taniutko a polaka droooogo i rzadko u mnie dostepny dlatego razak, no ale masz racje że jakby był polak to by nie było problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie zdjecie po prawej lepiej podoba miesnie zachowales,widac szczegoly przez to sylwetka wydaje sie lepsza.Napisz cos o tej diecie,jak to w praktyce dokladnie wygladalo bo dobrze cie podcielo.

Zmieniony przez - karlos1232 w dniu 2009-11-19 09:52:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
O diecie ketogenicznej jest troche artykułów, ogólnie chodzi o to żeby wprowadzić organizm w taki stan żeby większość energii czerpał z ketonów, taki stan osiąga się po mniej więcej 4-5 dniach.

Krótko mówiąc.. ograniczamy węgle do prawie zera (kilkadziesiąt gram dziennie).. jemy same białka i tłuszcze.. ja tłuszczy wcale nie dawałem dużo bo nie chciałem hamować metabolizmu.. zależało mi na tym żeby rozpędzić go jak najmocniej i myślę że się udało..

dieta wyglądała bardzo prosto.. rano jajka, potem cały czas w ciągu dnia tylko mięso + trochę warzyw, po treningu WPC, a na wieczór twaróg.. do tego aminokwasy żeby się za bardzo nie popalić.. chciałem dodać że nie robiłem nawet najmniejszych odstępstw!! do picia tylko woda

Codziennie aeroby... odnośnie treningu siłowego to był on raczej skierowany na wypalanie glikogenu.. sporo powtórzeń itd

Szczerze to miało to trwać jakieś 4 tygodnie, ale taki efekt jak na focie był po 8 dniach (jakieś -10 cm w pasie).. w sumie byłem na niej 2 tyg tylko, nie potrzebne było mi wycinanie się jeszcze bardziej dlatego zakończyłem..

nie sądze żeby ta dieta działała tak na każdego, ja już mam taki dziwny organizm że z łatwością pali fat i nie łapie go za dużo.. (nigdy nie przekroczyłem 80cm w pasie).. ogólnie polecam i sam na pewno jeszcze spróbuję.. myśle że jeszcze przy pomocy Saa to byłaby niezła kosa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4 cykl

Następny temat

Co można by dodać do anavaru?

WHEY premium