SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MONO

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382
witam! czy mozliwe jest ze mono moze na mnie nie dzialac? dodam ze bralem je 5g rano i 5 po treningu, w dni bez tren. o poobnych porach. Natomiast jablczan klepal dobrze.

Ciągła walka o masę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382
sory za temat wyzej ale cos mi sie powalilo w kompie i wyskakiwalo ze utworzenie nie mozliwe. Aha a odnosnie krety to czy genetyka tu cos ma?

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958486
zadajesz pytanie jak totalnie zielony amator, jestes takim?

jak tak - to patrz nizej
jak nie - to nie rozumiem po co taki temat

wplyw na działanie, badz nie kreatyny ma XX czynników,
odzywianie, trening, zmiany planow treningowych ,regeenracja, stres, tryb zycia, uzywki, nałogi, ilosc pitej wody, stan zdrowia, itd itp

nie napisales słowa , a czekasz na wyjasnienia, tutaj niestety nie ma wróżek
wplyw na to moglo miec tyle czynników, ze nikt w ciemno bez analziy w/w spraw nie podejmie sie ryzyka oceniania dlaczego stało się jak stało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2191
nie wiem czy cos w tym jest ale slyszalem ze dawki rzedu 5-10g to na kaszel sa...ja sam po takich dawkach nie mialem satysfakcjonujących efektow...s slyszalem to od osob sporych z dlugim stazem. Ja na kolejny cykl kupuje 900g mono i bede bral po 15-20g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1083
10gr mono dziennie kopie za***iście
faza nasycenia to już g**** tego sie nie robi bo tylko obciąża nerki i więcej wydalisz w moczu

10gr najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Ja na kolejny cykl kupuje 900g mono i bede bral po 15-20g

jestes moim idolem

wg mnie z wlasnego doswiadczenia satysfakcjonujace dawki to 8-10g dziennie



Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-05-12 16:40:00

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1339 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27713
mono to nie gainer...wieksze dawki nie koniecznie moga dac lepszy efekt-u mnie max 5g dziennie,jezeli biore wiecej wogole nie czuje efektow.To samo sie tyczy fazy nasycenia,jednym pomaga a u innych nic nie daje.

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234865
Siodema dobrze prawi
przy stosowaniu 15-20g dziennie moga ci sie zniszczyc nerki i pozniej bedziesz wyzywal firme, ze ma zly towar ktory szkodzi
zastanow sie co robisz!

Jak to ktos kiedys p[owiedzial:
"Lek od trucizny rozni sie tylko dawka"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
takie dawki to nie tutaj, tylko w dopingu.więcej niż 10g dziennie nie wykozystasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382
no fakt jest duzo czynnikow, a mysle ze to prawdopodobie przez to ze nie mialem diety, nie bralem witamin i mineralow, pilem okolo 2 litrow wody dziennie, ALE kiedy wzialem krete z treca CM3 sila poszla ladnie i nie mialem diety, pilem okolo 2 litrow wody. A jezeli chodzi o tryb zycia to jest spokojny bez wiekszych stresów i tym podobnych. Natomiast drugim razem zakupilem tez cm3 ale drugim razem juz nie dzialalo, a tryb zycia i jedzenie sie nie zmienilo.

Ciągła walka o masę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie proszę o pomoc

Następny temat

Problem z kreatyna

WHEY premium