SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna i glutamina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1052
Posiadam 200g l-glutaminy vitalmaxa i 300g kreatyny mikro tez vitalmaxa. Chciałbym zrobić cykl i będzie to pierwszy cykl w moim życiu. Chciałem sie zapytać jak najlepiej dawkować tą kreatyne i glutamine w jakim czasie, razem czy osobno, czy też glutamine dopiero po cyklu. Mam rozpisany cykl i chcialem sie zapytać czy będzie on rozsądny lub czy też byście w nim coś zmienili:

dni treningowe: 5g kreatyny i 5g l-glutaminy 30 min przed treningiem; to samo od razu po treningu

dni nietreningowe: 5g kreatyny i 5g l-glutaminy rano po przebudzeniu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
wg. mnie rozpiska w porządku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale kreatyny masz wiecej niż glutaminy i w takim dawkowaniu ci jej zabraknie, moim zdaniem najrozsądniej będzie jak połączysz glutaminę i kreatynę zawsze po treningu a w nt. weź taką "wspólną" porcję rano... i bedzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1052
czyli wszystko tak samo jak jest w mojej rozpisce z ta roznica ze w treningowe 30 min przed treningiem sama kreatyna bez glutaminy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 94 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1052
i jeszcze jedno...

Czy glutamine kreatyne i glukoze mozna mieszac w jednej szklance z woda i wypic czy jakos inaczej?

Czy to prawda ze nie powinno sie laczyc kreatyny z glutamina w jednej porcji bo takie cos jest napisane na stronie [http://www.bodybuilding.com/store/teens.htm]

" [...]
Glutamine should not be taken at the same time as creatine because they compete for receptors to be absorbed. Take glutamine pre-workout and creatine post-workout ."

CZYLI, ŻE KREATYNA I GLUTAMINA MOGĄ NEGATYWNIE WPŁYWAĆ NA SIEBIE, GDYŻ KONKURUJĄ PRZY PRZYSWAJANIU DO USTROJU. I przy tym zalecają glutamina przed tr, kreatyna (standard) po.

Skad takie sprzeczne opinie ze jedni zalecja laczenie tych dwoch suplementwo a inni odradzaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
możesz mieszać w jednej porcji te trzy...
kreatyna i glutamina myślę że nie "zrobią sobie krzywdy" i wchłoną sie obydwie w odpowiednich ilościach i czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1629
powyzsza sytuacja tyczy sie mnie, ale poprosilem kolege o umieszczenie posta za mnie bo nie mialem jeszcze konta na sfd. Mam jeszcze takie pytanie: czy te glukoze mam przyjmowac do kazdej dawki kreatyny tzn przed treningiem(lub rano) tez czy tylko po treningu?? Napisalem lub rano, bo wciaz waham sie czy w dni TR brac pierwsza dawke rano na czczo czy 30 min przd treningiem.

"Howmuchyabench?"...f*** that!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jesli nie będzie to zbyt duża ilość to możesz brać do każdej porcji, jednym jeszcze warunkiem takiego brania jest mała zdolność do odkładania tłuszczu, jeśli nie spełniasz wymienionych przeze mnie warunków to pozostaje brać tylko po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1629
ilosc 30g na porcje kreatyny bedzie odpowiednia? Zdolnosc do odkladania tluszczu czyli inaczej jak nie mam sklonnosci do tycia(tluszcz) to moge smialo brac do kazdej dawki wyzej wymieniona porcje glukozy??

"Howmuchyabench?"...f*** that!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko !

Następny temat

Xpand smak cherry limeade

WHEY premium