SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + gainerek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1211

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63
Staż na siłce: 3 lata z przerwami (około rok non stop)
Wiek: 20, waga 70kg.


Witam, moja sytuacja wygląda następująco, od rana do tej powiedzmy 17 pracuje fizycznie, bez szału, ale czasami muszę się trochę nagibać;) W pracy oczywiście jem, rano tez. Po pracy wracam do domu, obiadek i siłownia.
Potrzebuje sprawdzoną, dobrą kreatynę w proszku, najlepiej o jakimś smaku, albo jakieś mono, ważne żeby poprawiła mi się siła i masa.
Gainer - widziałem, że mass shocker z uns ma dobre opinie i chyba ku niemu się skłonię, ale jeśli macie jakieś inne gainery, sprawdzone i w dobrej cenie to prosiłbym o pomoc.

Btw, przy takim moim planie dnia na co w diecie szczególnie muszę uważać i czy słusznie myślę o kreatynie/mono i gainerze?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja stosuję od tygodnia kreatyne mono universal creaine i gainer super mass,może to spróbuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63
Ok, obczaje Twoją propozycję, ale bardziej chodziło mi o opinię kogoś kto już zjadł trochę supli i może mi coś doradzić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9112
Kreatyne możesz dorzucić, sprawdzi się najzwyklejsze mono, np. od Vitalmaxa albo SFD. A gainer jeżeli masz braki w diecie i nie masz czym uzupełnić.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63
Staram się jeść dobrze, ale uważam, że i tak to jest za mało...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Jeżeli za mało, to nie ma co kupować żadnych supli. Jeżeli jest dieta, można brać, by było widać efekty, jeżeli natomiast jest ona umiarkowana i czujesz stagnacje, choć jest to niemożliwe bez w/w diety, można zacząć od kreatyny solo z odpowiednim stażem. Na twoim miejscu brałbym się za konkretną dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63
Wiesz, staram się, ale ciężko czasami upilnować a takiego gainerka zrobić i to jest łatwiej. Ogólnie chodzi mi bardziej o taką wyrzeźbioną masę mięśniową, bez zbędnego tłuszczu etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9112
Owszem, gainer o wiele łatwiejszy w przygotowaniu, ale nie zastąpi Ci normalnego posiłku i jeżeli będzie spożywany w nadmiarze to nie spodziewaj się cudów, jedynie zalejesz się tłuszczem.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
koledzy wyżej dobrze mówią, dieta to podstawa
chcesz uzupełniać braki uns się nada na pewno, mass activator z sfd też wychodzi dobrze
smakowa kreatyna to mix z olimp xplode lub jabłczan z treca cm3
większość mono jest bez smakowe, jeśli chcesz popijać w czasie pracy to możesz kupić zwykłe mono i dodać smakowe carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 63
W pracy mono ? Mono nie bierze się przypadkiem bezpośrednio przed i po treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
ważne żeby dostarczyć odpowiednią porcje
myślałem, że chcesz smakowe żeby pić w pracy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja na mase

Następny temat

monohydrat

WHEY premium