SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + HmB ?? jakiś problem z tym drugim...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
Witam
Chciałem sobie poprawić znacznie siłe bo po tych juz latach coś w ogole prawie nie idzie. A mianowicie zainteresowany byłem kupnem kraetyny w proszku (Olimp 500g) i HMB ( Olimpa 90 tab). Mam wątpliwości poniewaz czy to prawda jest że moge starcić przez te HMB mase?? czy to prawda??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
No dobrze, nie namawiam Cie na kupno, ona poprostu wychodzi ekonomicznie
Nie wiedzialem ze u CIebie jej nie ma
A z podejsciem ryz i jakies mieso mi wystarczy to jesli to jest Twoje 70% diety to moze 0.70% ?

No offens, nie chce sie klocic i nie jestem uszczypliwy. Tylko podejdz do tego bardziej powaznie, a nie placzesz ze Ci sila spada. Mi nie spada, bo podchodze do tego inaczej widocznie niz TY, nawet na redukcji mi nie spada znacznie sila a w tym momencie nawet rosnie :/ z czego jestem zadowolony no i mile zaskoczony. Wyciagnij wnioski sam

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
beezeedura

skąd masz takie info?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343
ziper69, on chyba za szybko zaczął Nowy Rok ;)))

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
j/zip

skad takie info?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
Jak to skad na roznych forum kulturystycznym gostki wypowiadaja sie ze te HMB to gowna daje !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
heh bo tak generalnie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Generalnie, ale jak sie ma kase i dopiety cykl masowy/silowy, to zawsze cos mozna dorzucic

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
dzięki 90 tab. to zdecydowanie za mało;
tak jak z większością suplementów, każdy oczekuje cudów;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
troche nie po polskiemu to wyszło, ale i tak każdy wie o co "chodzi"

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
A ile byloby odpowiednio ?

Bo ja wzialem 15 duzych puch, po 220 tabs. i wiesz co ? tez sie chyba okazalo za malo

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
stosowałem hmb kilka lat temu, wtedy 45 tabletek <500mg> kosztowało ok. 30-45 zł, więc w porównaniu z dzisiejszymi cenami było troszeczkę droższe i byłem wtedy zadowolony z tego suplemntu;
wiem że na forum toczyły się dyskusje odnośnie skuteczności hmb i "wychodzi" na to że nie jest zbyt skuteczne, napewno na wszystkich nie działa, sam obecnie planuje suplementacjie hmb przez ok.4 miesiące <marzec-kwiecień-maj-czerwiec> więc zobaczymy jak będzie tym razem;
jakby nie było 90tab. zapewne po 500mg <- wystarczy na ok.15 dni suplementacji; jakby nie było jest to zdecydowanie za mało;

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO-CRE3 PYTANIA

Następny temat

Jak brac storm + jablczan ?

WHEY premium