SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + HMB Problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój problem jest następujący, gdyż mam kreatyne i hmb. :) Tylko w tym problem tkwi, że chdoze na siłownie o godzinie gdzies 9.30 a potem bezpośrednio do szkoły na 12 wiec nie wiem jak mam brać czy mam poprostu brać naczczo rano jak się przebudzę. Czy porcję którą mam brać rano brać po treningu. Albo mzoe brać rano naczczo potem po treningu i dopiero idąc spać? Chociaz moim zdaniem to za mały chyba odstęp czasowy mieczy pierwszyma drugim... a za duzy miedzy drugą i tzrecią porcją.

Tak dla formalności powiem ze biorę HMB liquid w płynie TrecNutrion i Creatyne Vitalmax'a.

P.S.: Nie piszcie mi o tym ze hmb to strata pieniędzy bo na mnie działa i mam na tyle pieniędzy by ja spokojnie stosować kilka miesięcy :) Więc czekam na moje konkretne pytanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
"Albo mzoe brać rano naczczo potem po treningu i dopiero idąc spać?"- wybierz wlasnie ta opcje.
Ps. w jaki sposob HMB na Ciebie dziala bo az mnie to zaciekawilo ?!

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
dokładnie, bierz kreatynę na rano i po treningu po 5g. Wieczorem już nie musisz brać. 10g dziennie to wystarczająca dawka.
Czarny HMB na prawdę działa Zapewne na jednych bardziej, na innych mniej, ale nie wiem skąd taka nagonka na ten środek. Wiem po swojej redukcji. Kiedy tego nie brałem, mięśnie leciały mi aż się płakać chciało. Po tygodniu brania spadek masy mięśniowej ustał, a nawet zaczęły pojawiać się nieznaczne przyrosty. Tu oczywiście nie ma co liczyć na tak spektakularne efekty jak na kreatynie, ale antykatabolikiem jest fantastycznym

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kreatyne i HMb wez kolo 9 wraz z bialkiem i ww (jesli nie bylo innego posilku przedtem zawierajacego te makroskladniki)

po kolejna porcje HMB

Zmieniony przez - Biniu w dniu 2005-11-21 11:31:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co polecicie po skończeniu dwóch puszkach TCM...

Następny temat

Cell Pump vs KO vs Nitro II ?! Co najlepsze?!

Wiecej