SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + HmB ?? jakiś problem z tym drugim...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Dla mnie strata kasy, juz testowalem. Wtedy puszka 220 kosztowala ~100 zl
Wiec sie wykosztowalem raz, drugi raz z siebie idioty nie zrobie

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
dobra to chyba te HMB odpada!! Ale jeśłi juz mam połączyć tą kreatyne Olimpa powder 500 g to z jakim innym suplementem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
https://www.sfd.pl/temat181016/

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
...dextroza,glukoza,carbo,tauryna,glutamina,ala,ryboza,hmb :/ ,zma i inne to niby który mam produkt wybrac ?? to moze nawine ze chciałbym znacznie zwiekszyc siłe chodz i tak zaraz ktos napisze ze trzeba odpowiednia diete stosowac ( w 70 % stosuje) i trening ale chyba po to są odzywki zeby działały...widze ze nikt chyba nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
araz ktos napisze ze trzeba odpowiednia diete stosowac ( w 70 % stosuje) i trening ale chyba po to są odzywki zeby działały

czasem te 30 % robi kolosnana roznice
miedzy
sa efekty
brak efektow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
no niestety ja az w takiego kulturyste nie bede sie zabawiał ze moja dieta bedzie w 100 % idealna. Ale h** x tego ze nawet opie**** tą kreatyne z czyms jesli po odstawieniu i tak mi siła spadnie...Nie raz tego mogłem doswiadczyc.Nie ma po prostu za***istej odzywki a mnie nie stac zebym cały rok jechał na nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
Jak bedziesz trzymał jako taką diete i dobry trening po cyklu to spadki nie powinny być duże a czasem zerowe. A co ty myślaleś że raz czy dwa weźmiesz kretke i bedziesz od razu paker???
Ten sport wymaga pracy i cierpliwości nic nie przychodzi samo na wszystko trzeba zapracować!!!

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
ja wiem ze wymaga cierpliwosci i pracy nie musisz mi tego pisac...sam juz trenuje jakies 4 lata i wiem co to znaczy czekac na efekty. Tylko ze te efekty prawie juz nie przychodza. Widze ze kupie ta kreatyne z ...czyms tam zobacze jeszcze a potem znowu bede jechał na sucho, bo to nie da sie inaczej. To jesli tylko mozna to jest taki trening na siłe w połączeniu na mase?? Tak zeby siła wzrosła i nie spadła mi tak od razu zaraz i masa troche poszła??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Cwiczysz 4 lata i zadajesz takie pytania ? eh :/

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aby masa rosla po okresie adaptacji potrzebne sa wzrosty sily

takie dosc bledne kolo :D ktore tylko czasami daje sie oszukac i to na krotka mete :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NO-CRE3 PYTANIA

Następny temat

Jak brac storm + jablczan ?

WHEY premium