SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Hej,

Chciałbym kupić kreatynę, nie wiem jaką wybrać, myślałem nad etylowym estrem ale ostatnio kiepsko z nim na rynku i troche zgłupiałem i nie wiem co wybrać. Polecicie mi coś ? Wcześniej jadłem jabłczan i to był zły wybór. Nie chcę się za bardzo zalać, ale zdobyć dobrą suchą masę. Cena nie gra roli za dużej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
Może mono ? ew. stak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Właśnie nie wiem, mono powoduje dość duże zalanie się wodą. W tym wypadku może stak...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
Storm jest dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
Polishyoungpower
Właśnie nie wiem, mono powoduje dość duże zalanie się wodą.


znowu te smieszne teorie, brałes mono ze tak uwazasz?

poczytaj troche , chociazby tutaj na jakiej zasadzie to działa, poza tym zalezne bedzie to tez od tego jak bedziesz sie odzywiał

http://potreningu.pl/artykuly/1781/osiem-mitow-na-temat-kreatyny 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
chcesz działanie takie jak mono ale bez wody ? proponuje kreatyne alkalyn 2500 ;) sam jestem na tym cyklu i zadowolony jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5005
Apropo mono to nie zalewa tak bardzo.Brałem już nie raz i ani razu nie zalało :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
wincol
Polishyoungpower
Właśnie nie wiem, mono powoduje dość duże zalanie się wodą.


znowu te smieszne teorie, brałes mono ze tak uwazasz?




Rozmawiałem z trenerem personalnym który mi tak powiedział. W końcu działanie mono opiera się na zatrzymaniu wody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
dokładnie mono zbiera wode ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Co do diety to wiem, jest ona bardzo istotna w zalewaniu, ale nie jest to "śmieszna teoria" tylko prawda. Co do zalewania wody to tylko subiektywne odczucia użytkownikow mono, jednych bardziej zalewa innych mniej. Ja chce czegos co bedzie silne i dzieki czemu masa i sila pojda w gore (sucha masa).

Zmieniony przez - Polishyoungpower w dniu 2013-04-20 12:50:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1371
no mowie ci kreatyna alkalyn ! jest 100% buforowana i nie zbiera wody ale jest dość droga !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lipo6black czy lipo6 ultra concentrate?

Następny temat

Pierwszy cykl kreatynowy, proszę o pomoc w doborze suplementów.

WHEY premium