SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krav maga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Witam,


zaznaczam, że szukałem i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie..

Od ilu lat jest krav maga?

Oglądałem filmiki, ze nawet dzieciaki to trenują. Potem dowiedziałem się, że jest to sztuka walki dla dorosłych.


Mam 14 lat i planuję się zapisać na tą sztukę walki.




pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
dlatego napisałem: " broń Boze nie chce używac porównań z zawodowcami"a jedynie pokazać ze to też moze być skuteczna metoda.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze sa jakies wyznaczone przedzialy wiekowe i do niech jest dostosowany rodzaj treningow, jak chcesz isc na KM to idz do klubu sie zapytac tak bedzie najprosciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
ok, sog.




pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
widać niedokładnie szukałeś.
Kravka generalnie jest od lat 18. Są sekcje jednak pozwalające trenować od lat 16-stu za pozwoleniem rodziców/prawnych opiekunów, no i oczywiscie trenera.
Wątpie bardzo natomiast by szanująca się sekcja kravki pozwoliła trenowac 14-sto latkowi.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
zależy od sekcji bo są sekcje szkolące PODSTAW najmłodszych pod szyldem krav maga

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
słyszałem o progranie krav maga junior,ale tam najstarsza grupa ma do 12 lat z tego co pamiętam,wiec autor sie nie łapie

edit: Jest. Program dla młodzieży: http://www.kravmaga.com.pl/warszawa/index.php?page=sekcje

Tyle ,że... cudów sie nie spodziewaj,pełnego zakresu szkolenia nie odbędziesz a tylko jakieś podstawy.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2008-11-30 19:17:06

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 326
hadesZiom2 w tym wieku uderzaj na boks, judo albo bjj na kravke przyjdzie jeszcze czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
A czy ludzie sprawdzają, z którego się jest rocznika?

Chodzi mi o to, że wyglądam na dużo starszego. Ludzie oceniają mnie na 16 - 17 lat. .

http://www.kravmaga.lublin.pl/odd-lublin.php

coś jest :D do 14 lat, ja zaczynam w kwietniu 15. Co robić? Zapisać się do młodszego czy starszego?


///sogi lecą.


pzdr

Zmieniony przez - hadesZiom2 w dniu 2008-12-02 16:41:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Ale to chyba zalezy od ciebie kolego. Sam zobacz jaki poziom ci odpowiada.

Pzdr

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Kiedyś miałem styczność z jj, ale to było parę lat temu. Więc lepiej uczyć się od podstaw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6789 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66950
Na kravce i tak wszystkiego od podstaw będą Cię uczyć

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam trenera d oboksu <sam na sam>

Następny temat

Relacja i zdjęcia z K-1 Latvia GP 2008

WHEY premium