SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kolejny plan do oceny..

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614


Witam wszystkich,
naczytałem się trochę o tym jak wzmocnić siłę w wyciskaniu, jakie partie mięśni przy nim pracują, przewertowałem tematy o tym, jak zwiększyć obwody. Interesuje mnie najbardziej powiększenie obowdu bicepsu, oraz powiększenie klaty. Wymiary w profilu są sprzed 2 miesięcy, zapewne dużo się nie zmieniły. Mierzyłem się w niedzielę, bez jakichkolwiek ćwiczeń. W razie potrzeby mogę dodać aktualne wymiary. Czekam na ocenę planu i ew. poprawę.
Pzdr.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16 lat

Waga: 80 kg

Wzrost: 181 cm

Cel treningowy: rzeźba+siła+wymiary

Staż treningowy na słowni: rok z przerwami

Uprawiane inne sporty: siatkówka, biegi, rower

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Ławka prosta, wyciąg, hantle, gryf prosty, gryf lekkogięty

Dieta: wszystko zdrowo, dużo ryżu, makaronu i kaszy, do tego mięso z kurczaka, dużo surówek na oliwie z oliwek

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
odświerzam, pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 176 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5582
Po pierwsze ustal jaki jest Twój cel treningowy rzeźby, siły i masy nie da się ze sobą połączyć Ten plan zakłada dużą ilość powtórzeń więc siły na nim nie zrobisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
masy nie chce, mam chyba wystarczającą. Nie sprecyzowałem, ale chcę ćwiczć wg tego planu ok 2 miesiące, a potem napisać sobie trening siłowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytania

Następny temat

Prosba o korekte fbw.

WHEY premium