SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kofeina i guarana

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Witam, kupiłem sobie guarane i fokeine w kapsach. Chce ją stosować rano na pobudzenie. Poniewaz obecnie musze wstać 5:05. Wczesniej wstawałem 6;20 i po porsut jestem strasznie zmęczony rano. na początek planuje brać guarane jak sie skńczy to polece z kofeiną i mysle tak przez cały rok. Moje pytanie ile brac mg guarany i kofeiny, i lepiej po przebudzenie czy przed wyjście mz domu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15149
Może zamiast pakować w siebie tyle kofeiny zapodaj coś na lepszy sen żebyś się wysypiał. Moim zdaniem lepiej będzie dobrze wypocząc przez noc i dać mniej kofeiny lub wcale niż słabo się wysypiać i być zmęczonym i ładować kilogram kofeiny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Kofeine*, edytuj nie działa ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
kiepski pomysl leciec tak caly rok, przyzwyczaisz sie i nic nie bedziesz czul

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
Posiadam
100kaps guarany od hi teca
120 kapsów kofy od activlaba
60kapsów koefeiny od Treca.

Jak to najelpie jzrobić , planuje zacząc od guarany bo jest słabsza. Oczywiści przez weekendy i jakieś przerwy brał nie bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
bierz tyle by bylo 200mg kofeiny w porcji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
A guarany ile dac? Bo najpierw zaczne na guaranie aż sie nie skończy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
masz napisane na etykiecie ile w guaranie jest kofeiny, wiec daj by wyszlo +-200mg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem Ci tak, jak się przyzwyczaisz do kofeiny to już będzie lipa, bo jak odstawisz to będziesz przeokropnie zmęczony. Ciężko coś poradzić, najlepiej byś wcześniej chodził spać. Np. o 22, ale wiem, że to ciężka sprawa - bo sam przed 12 nie potrafię się położyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
guarana jest źrodłem kofeiny, to kofeina odpowiada za jej działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
faf wklej avka swojego slynnego, bo nie moge sie przyzwyczaic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Tylko nie mów nam, że go skasowałeś z dysku ^^
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cell pump + show time ? następny cykl :)

Następny temat

spalanie mięśni

WHEY premium