SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka szewska

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Niedawno byłem u lekarza na bilansie 16 latka i powiedział mi, że mam szewską klatkę. Mało tego - powiedziała, że tak dużego wgłębienia jeszcze nie widziała. Jak był;em mały, też tak mówili, ale nic w tym celu nie robiłem. Mam tą klatkę po moim tacie. Mam pytanie w związku z tym : jakieś ćwiczenia na klatkę(basen, bieganie..), czy tylko i wyłącznie operacja. Przypominam,że mam 16 lat.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: ok. 55

Wzrost: 172

Cel treningowy: Klatka

Staż treningowy na słowni: sporadycznie, w szkole

Uprawiane inne sporty: Piłka Nożna, Siatkówka, Koszykówka, Ping-Pong, Tenis..

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): W szkole full osprzęt..

Dieta: Żadnej diety

Przeciwskaznania medyczne: Nie

Zażywane suplementy: brak

Zmieniony przez - LLL00 w dniu 2008-12-04 23:24:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35056
Piłka Nożna, Siatkówka, Koszykówka, Ping-Pong, Tenis.. ****a człowiek renesansu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Co ma piłka nożna do rozbudowy klatki piersiowej?

Rób w domu pompki

www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

zapisz się na basen. Powinno coś dać.



pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3435
Mój kolega ma taką klatke, i jak zaczął ćwiczyć to mu klatka sie rozrosła ale po zewnętrznej części i teraz to wyglada komicznie, jak założy koszulkę na ramiączkach napiętą na klacie a jak dotkniesz wewnętrznych rejonów to dziura :D współczuje, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Maniak89, uprawiam te sporty, ale amatorsko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
Jak już ktoś wyżej wspomniał, zacznij robic pompki. Zacznij je robic, i sprawdzaj różne ustawienia rąk i stup, jak również np robic pompki na krzesłach itp. Musisz wyczuc, przy których cwiczeniach zacznie Ci najlepiej pracowac wewnętrzna strona klatki, wewnętrzne mięśnie.

A tak poza tym, idź do działu " Trening w domowych warunkach" tam o pompkach i innych cwiczeniach bez przyrządów wiedzą wszystko


zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 334
Pozwole sobie odswiezyc... jesli tak duzej wady lekarz nawet nie widzial (jakies doswiadczenie chyba ma) to radze operacje. Niby im jestes mlodszy tym latwiej to znosisz, w dodatku jeszcze rosniesz i kosci z czasem twardnieja.
Tak jak czytalem- do tej pory nie stwierdzono zadnego przypadka, ktorego dzieki cwiczeniom udalo sie wyleczyc. Mozesz tylko zakryc troszke "masą" i tyle.
Tylko wizyta u lekarza specjalisty (np. torakochirurg) i porada nic nie kosztuje, wiec czemu nie...
Swoja droga polecam forum: http://www.pectus.pl/index.php 
Malo znane ale sporo informacji mozna sie dowiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
operacja jest najskuteczniejsza właśnie zbieram wszystkie badania i przygotowuje się do operacji chodziłem na rehabilitacje na basen ćwiczyłem i to nic nie dało więc poszedłem do innych lekarzy i mi powiedzieli że operacja tylko da sie to wyleczyć
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 284
Niestety też mam szewską klatkę piersiową, chodziłem na basen, teraz siłownia i powiem że tak na prawde zaden sport nie polepszy twojej klatki. Operacja to jedyny możliwy sposób, lecz ja np. nie mam aż tak dużego kompleksu by ją poprawić. Ciekawostka : Sylvester Stallone też ma szewską klatke piersiową lecz tak mocno rozbudował sobie klate że prawie tego u niego nie widac :)

Zmieniony przez - maksioremi w dniu 2012-03-11 13:12:29
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening - prośba o opinie (tym razem profesjonalistów)

Następny temat

Trening do poprawy

WHEY premium