SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka, problem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Witam,
Uczęszczam na siłownie od ok. 3 miesięcy, początkowo nie ćwiczyłem tak na poważnie, opuszczałem treningi i nie stosowałem diety.
Teraz się to zmieniło, ćwiczę treningiem FBW, 3 razy w tygodniu:

Trening A:
Przysiady 5x5
WL 5x5
Wiosłowanie 3x8
OHP 5x5
Biceps uginanie sztangi 3x8
Francuz 3x8
Allahy 3x15-20

Trening B
Martwy Ciąg 5x5
WL 5x5
Wiosłowanie 3x8
OHP 5x5
Bic 3x8
Francuz 3x8
Allahy 3x15-20

Zauważyłem, że dzieje się coś takiego z moją klatką piersiową, jak u osoby, która napisała ten post:
LINK

Dokładnie ta sama strona klatki piersiowej, jest nieco mniejsza. Nie wiem dlaczego, może technika? Może dlatego, że mam asymetrie łopatek?
Co moglibyście mi doradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Tłuszcz się nierównomiernie rozkłada- jak nie zejdziesz niżej z bf, to nie będzie widać ile i gdzie jest dokładnie mięsa.

Rada: nie przejmować się tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Czyli będąc na masie, problem rozwiąże się sam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Tak, nie do końca widać tam tak naprawdę jakikolwiek problem.
Tylko "masując" pamiętaj o tym, żeby się nie zalać- lepiej dołożyć dużo mniej kg, a lepszej jakości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 717
Rozumiem,
Dietę mam rozpisaną, daną do oceny i jest git.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening priorytet nogi do oceny

Następny temat

Aeroby vs Trening interwałowy

WHEY premium