SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 16 Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 55934

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1479
Dremor - otóż to ;) Ja mam wielki szcunek do Pudziana, za to co robi. "Śpi na kasie" a mimo to wchodzi do klatki z takimi świrami, jak by nie było profesjonalistami.Macie takie jaja jak on? Heh, to że zapie***** na treningach poprostu widać ;] Pomijając wynik czy zkończenie, dla mnie to była walka wieczoru, a przecież to tylko "koks co za kase sie leje".


Zmieniony przez - Master1098 w dniu 2011-05-31 16:59:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dla mnie to była walka wieczoru



reszta wypowiedzi adekwatna do wybrania FotN.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1479
raKhu1 twoją, twój chłopak ;) <żart> uzasadnij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla Ciebie to była najlepsza walka tej gali to chyba nic nie musze uzasadniać tu komentarz po prostu zbędny.

"Śpi na kasie" a mimo to trenuje ze 'Zbychem' i 'Łukaszem' zamiast wyjechać za granice do porządnego campu - jak widac nie zalezy mu na "mistrzostwie swiata" tylko na zgarnieciu kolejnej kasy. Pudzian to sknera.



Macie takie jaja jak on?

Uważam że właśnie Pudzian nie ma jaj do walki wręcz, co widać po jego występach. Nie ma psychiki do tego sportu, do 'bicia się'.



Heh, to że zapie***** na treningach poprostu widać ;]

No właśnie ****a nic nie widać, widzisz jakąś różnice między Pudzianem z Sylvią a Thompsonem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1479
Ja oceniam go przez pryzmat jego osoby, a nie porównuję do innych zawodników. Nie widzę w nim mistrza MMA. To, że oceniam go pozytywnie nie znaczy, że nie widzę wad.

Dlaczego najlepsza walka? We mnie wzbudziła jakieś emocje, czego nie powiem o innych. Mamed wygrał, ale co z tego kiedy chce się oglądać show. To nie jest balet, nie patrzysz tylko na technikę, czekasz na coś co Cię zaskoczy.

Z tą jego psychiką masz rację, dlatego jego walki tak wyglądają, tak spięty pokazujesz tylko małą część tego co mógłbyś. Dlatego jestem ciekawy co pokaże jak to zmieni (o ile zmieni), a jednocześnie nie wygląda to tragicznie bo Thompson nie mógł mu nic zrobić.

Na plus w prównaniu do walki z Sylvią: przy takiej masie dobra szybkość - moje zdanie, kondycja, po takim przebiegu walki nie spodziewałbym się niczego innego. Dużo lepsza technika bokserska (ale co z tego kiedy nie masz już sił, a za tym precyzji - wtedy nie działa). Dobre obalenie, tylko że nie wiedział co z tym zrobić.

Gdyby to wszystko podsumować, biorąc pod uwagę warunki fizyczne Thompsona, ciężko mi wyobrazić sobie inaczej tą walkę, gdyby starczyło sił na dobrego cepa to była by bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23146
weź pod uwagę formę thomsona w jakiej wyszedł do tej walki.
Dalej uważasz,że walka była emocjonująca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1479
Głównie skupiłem się na "plusach" dla Pudziana bo wole takie podejście niż śmieszną krytykę polegającą na wytykaniu błędów, które każdy widzi. Trudniej zobaczyć co poszło do przodu. Może to przez sentyment dla Pudziana i dystans do jego wypowiedzi inaczej patrzę na jego poczynania ;) A forma Thompsona porównywalna do tej Tim'a Silvii ;] tylko Pudzianowski dużo lepszy. A więc i emocje dużo większe, to moje odczucia. Jak ktoś nie rozumie dlaczego tak ważne jest nastawienie to niech przypomni sobie Janka w walce z Sokoudjou i odpowie na pytanie co to znaczy psychika w walce. Bez niej nic nie zrobisz ;d choćbyś miał nie wiadomo jakie umiejętności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Śpi na kasie" a mimo to wchodzi do klatki z takimi świrami, jak by nie było profesjonalistami.Macie takie jaja jak on?

Myślę że połowę forum za taką kasę miało by jaja wejść do klatki z takim świrem.
Nawet ja - 158 cm, 62 kg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
"Co do Krystiana, jego muza to esencja buractwa i prostactwa."

Buractwa - tak. Prostactwa - raczej nie.
Eeeeee tam - słoma z butów wystaje i tyle!




"Pomijając wynik czy zkończenie, dla mnie to była walka wieczoru"

Nie no, dla mnie jesteś hardcorem



""Śpi na kasie" a mimo to trenuje ze 'Zbychem' i 'Łukaszem' zamiast wyjechać za granice do porządnego campu - jak widac nie zalezy mu na "mistrzostwie swiata" tylko na zgarnieciu kolejnej kasy. Pudzian to sknera."
Już gdzieś chyba pisałem, że Pudzian powinien zainwestować w treningi w Norwegii. Załatwią mu astmę wysiłkową i będzie mógł brać sterydy na poprawą wydolności płuc.




"Głównie skupiłem się na "plusach" dla Pudziana bo wole takie podejście niż śmieszną krytykę polegającą na wytykaniu błędów, które każdy widzi."
No tak, mówmy mu, że wszystko jest w najlepszeym porządeczku. To przecież Thompson zrobił kawał - miał przegrać, kv...wa!



Zmieniony przez - chkk w dniu 2011-06-01 09:25:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
Pryeciez czym wiecej zrzuci, to wejdzie wagowo w zakres zawodnikow, ktorzy bardziej dominuja go technicznie. Przy jego wzroscie, to moze isc i do polciezkiej, jak i sredniej, ale tam to by sie juz na kompletnych czarodziei natknal. Lepiej juz niech probuje obic jakiegos emeryta, znanego z tego, ze jest duzy.

Zmieniony przez - seba5700 w dniu 2011-06-01 09:46:47

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 16 - LIVE

Następny temat

100 lat przed kompem!

WHEY premium