SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 16 Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 55917

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Cd.










Nie wiem dlaczego nie chcą się wyświetlać...

Zmieniony przez - Nicpoń. w dniu 2011-05-23 13:20:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
chkk nie zapominaj o muskulaturze Pudziana, nie można go porównywać do biegaczy. Mięśnie potrzebują tlenu do działania, a on ma przecież ogromne i ponadprzeciętne = ogromna potrzeba tlenu. Z resztą sam przyznał w wywiadzie, że po walce musiał tenże tlen w czystej postaci przyjmować, bo był skrajnie wykończony, jeszcze kilkanaście minut po walce nie mógł oddechu złapać sic!.

Mamed w wywiadzie przyznał, że powodem porażki Pudziana (czyt. braku sił w 2 rundzie) była lawina ciosów jaką oddał w 1 rundzie i brak zapewnienia organizmowi odpoczynku pomiędzy akcjami.

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 472
http://www.konfrontacja.com/index.php?s=ksw_girls
ja bym co najmniej trzy wytypował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
lol moim zdaniem wieszkosc waszych wypowiedzi jest zalosna :P szczegolnie tworca tematu i jego wypowiedz na temat pudziana . Porownajcie sobie ostatnie walki pudziana z tym co teraz pokazal ? to jest okrutny postemp :) po za tym o wlos i by wygral .
Az rak mi slow na niektore idiotyczne posty wasze :)
Moim zdaniem beda ludzie z pudziana :) albo przynajmniej mam taka nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
^^

haha , daj sobie spokoj expercie :)
Ciezko zeby pudzian wygladal tak samo w walce z DVD jak z nejmanem ...
Przez 2 lata treningow jego kondycja dalej stoi w miejscu .
Wciska ludziom kit jak to nie trenuje , choc w ostatnim czasie przestal no ale moze dlatego wiekszosc ludzi ma takie podejscie do niego jakie ma po pierwszych wypowiedziach , jak to po pokonaniu ,44 sekundowca , zostanie mistrzem swiata

Scorpion17 - jak najbardziej sie zgadzam z Twoja wypowiedzia z 19 str :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
"Nie chcę robić za speca od biegów, ale czy prostszym wytłumaczeniem nie jest, że po 30 typki nie są w stanie robić 100 czy 200 już tak szybko, a nie że przybywa im nagle wytrzyałości?"

No to nie mieli by szans i na długich z młodymi, którzy jak piszesz są szybsi i tak samo wytrzymali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chłopak po prostu nie potrafi się bić i tyle. Nie potrafi nawet zadać jednego ciosu ręką a dodatkowo za dużo waży.

Ale jak zejdzie z wagi to dostanie chłopak depresji więc tego nigdy nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801


No to z kim Pudzian zawalczy na KSW 17 w listopadzie br.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
No to nie mieli by szans i na długich z młodymi, którzy jak piszesz są szybsi i tak samo wytrzymali

Przecież to tak nie działa.

W wielu intensywnych sportach odchodzi się na emeryturę znacznie wcześniej, podczas gdy w "długodystansowych" trzymasz się lepiej.

Przecież nawet długowieczni fajterzy to tacy, którzy mieli bardziej oszczędny styl, jak Randy.

Jak Kroko przestał kicać jak gazela to dostał baty jak cholera.

No to z kim Pudzian zawalczy na KSW 17 w listopadzie br.?

Z Tito.


Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-05-23 14:23:11

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja stawiam na Tanka po kilku piwach
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 16 - LIVE

Następny temat

100 lat przed kompem!

WHEY premium