SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 16 Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 55816

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13657
Jestem ciekaw kto będzie następnym przeciwnikiem Pudzilli. Co sądzicie o pojedynku Pudzian vs Kononowicz ? Moim zdaniem byłby to doskonały przeciwnik na odbudowę morali naszego "miszcza" sztuk walki. Byłby to pojedynek super gigantów, z jednej strony człowiek o potężnym ciosie, z drugiej człowiek który niczego się nie boi. Z całą pewnością Mariusz tanio skóry by nie sprzedał. Nie wiem jak wy ale czekam z niecierpliwością na taki pojedynek. Pzdr dla fanów Mariusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
@Pudz_Fan
Pojechałeś ostro po bandzie.
Ja znowóż niczego nie wywalałem, bo takiego szajsu nie słuchałem, nie słucham i słuchał nie będę.

PS: Wg mnie Pudzian skórę tanio sprzedał - za tanio.

Zmieniony przez - chkk w dniu 2011-05-22 17:07:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
Ja np szanuje Pudziana za to co robił w Strongmanie, co zrobił dla mma w Polsce(popularyzacja) i za to że zawsze popiera ojczyznę. Z drugiej strony denerwuje mnie jak gada głupoty w wywiadach, ale nie od tego on jest. Z tego co wiem to duży biceps przeszkadza bardzo w zadawaniu ciosów i zmniejsza ich moc, oraz szybkość, chyba coś w tym jest. Jedyne co mnie dziwi, to poziom naszych trenerów. Najpierw Otliński, co by nie mówić znany trener wierzył że pudzian wygra ze wszystkimi tak jak z Najmanem, teraz znów z tego co wywnioskowałem z jego wywiadów jest niewiele lepiej. Trening dominatora to boks+zapasy+bieganie. Starty w mma mają sens jeśli sie ćwiczy mma, tzn elementy różnych sztuk walki, które są naprawdę potrzebne w tym sporcie. Ten chłop bronił się jak dziecko w parterze. Dla mnie jest to niedorzeczne ze każdy kto się interesuje mma wie że tak nie można robić oprócz najlepszych trenerów w Polsce. Robienie kondycji powinno się opierać na interwałach i ciężkich treningach wydolnościowych, a nie marszobiegi i rowerek. Z początku walki podobała mi się postawa Pudziana(jak na 2 lata treningu), jedynie martwiło dreptanie(praca nóg) potem już jednak wszystko poszło sie ***ać, 0 taktyki nawet nie oddychał przy ciosach. Uważam ze jeśli wyjechałby do Stanów trenować to może coś być z niego., Szkoda że ma już 34 lata bo mało czasu przede nim na zebranie doświadczenia. Powinien zawalczyć z 5 razy w tym roku z przeciwnikami pokroju Kawaguchiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12700
mam strategiczne pytanie-ring girls to były Sylwia Ciesielska i Luba Miało?
zwłaszcza ta wiecznie uśmiechnięta blondi fajna

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Luba Miało <3 zakochałem sie w niej ( )odkąd zadebiutowała jako ring girl, za każdym razem jak idzie za zawodnikiem to mi ciśnienie skacze czekam z niecierpliwościa na jej pierwszą sesje zdjęciową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Model, o tym że duży biceps zmniejsza siłę ciosu powiedz Overeemowi

Po prostu sekret punchera technika i eksplozywność a nie siła statyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak czytam niektórych to jak Pudzian wygrywa to jest ok, a jak przegrywa to każdy do niego plecami
też jestem zawiedziony ale nadal jestem za nim i życzę mu jak najlepiej
na początek powinien dostawać słabszych przeciwników, np to z Sylvią to była przesada, nie powinni go rzucać na głęboką wodę
powinien być rewanż z Najmanem, walka z Gołotą, itd, gadają o Nastuli dla niego ale moim zdaniem Nastula jest dla Pudziana za dobry,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1967 Napisanych postów 19827 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731745
"walka z Gołotą"

o czym Ty piszesz???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Nie wiem co tak jedziecie po parterze Pudziana, mi akurat całkiem się podobał. Jakieś tam obalenia, potem praktycznie uciekł z krucyfiksu....

Potem jeszcze wybronił się jako tako kiedy Kolos miał dosiad.... Klinczował też ładnie, chociaż to już nie parter. Ogólnie jak na swoje możliwości dawał radę.

Stójka to była pomyłka, zjadał jakieś leniwe ciosy, potem się rozszalał nawalając niczym 10000 tonowy lotniskowiec, tyle że efekt ostrzału był jak z broni ręcznej. I wypruł się tym całkiem.

W ogóle to najlepsza polewka była z komentarza - nie pamiętam którego - po tym jak po 1 minucie Pudzian ciągle zadał ~ 0 ciosów, stwierdził, że DVD poczuł ciosy Pudziana i szuka klinczu.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
U pudziana jeszcze troche kondycja za slaba, ale i tak w niego wierze:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 16 - LIVE

Następny temat

100 lat przed kompem!

WHEY premium