SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 16 Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 55805

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 300
Najlepsze jest że na forum Pudziana ludzie serio piszą że Pudzian znokautował Thompsona a potem go ocucił i dodał mu sił kolejnymi ciosami. I powołują się na takie źródła

Zmieniony przez - dcraft w dniu 2011-05-24 21:46:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Przepraszam wszytskich fanów i kibiców moich ze was tym razem zawiodlem,miało byc inaczej ale zawaliłem cos przy treningach!! jak bedzie mozliwosc rewanżu pokaze na co mnie stac jeszcze!! "PUDZIAN"


Matko, niech kolejnym razem poprosi, choćby licealistę, żeby sprawdził mu składnię językową. "Magister"... brak słów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 300
Hehe

Ale tekst 'zawaliłem coś przy treningach'... CroCop też tak mówił... Twierdził że ma super cardio, a nie wytrzymywał w ostatnich walkach. Ale on miał cardio po prostu GORSZE OD PRZECIWNIKA, a nie takie że pada w drugiej rundzie. Ale CroCop całe życie walczy, waży 100 kilo i całe życie robi cardio do walk...

Nie wiem jak Pudzian zrobi cardio, ale powodzenia

Zmieniony przez - dcraft w dniu 2011-05-24 23:08:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4810
Właśnie sie zastanawiam, ile wspólnego Pudzian ma naprawdę z Pudzianfight.pl ? Bo tekst tych przeprosin to jakiś gimnazjalista na dopalaczach chyba pisał...

"Ps:na tych co sie ze mnie wysmiewaja i maja powody do drwin za jakis czas pokaże im te ich marne artykuliki i to będzie moja odpowiedz na ich pytania!!!!!Wiem ile jestem wart i ze dopne swego!!!!!!!!"

Ale zemsta, pokaże im ich artykuły i odpowie na pytania :P
Pewnie napisał to w szatni zanim go do szpitala zawieźli i stąd te czeskie błędy i nietypowa składnia :D

Zmieniony przez - MatiAu w dniu 2011-05-25 00:28:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
przeciez jego wypowiedzi nigdy nie byly jakos specjalnie poskladane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Się czepiacie - swój chłop

Magistry...psia mać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 374 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3801
Wykształciuchy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Jednak wykrakałem,że teraz Pudzian wszędzie i za każdym razem będzie przepraszałOby tak nie było po każdej walce

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3661
No nie mogłem tutaj nie zajrzeć. Ostatnio nic nie trenuje przyznaje się bez bicia
No może spanie na czas, bilard kieszonkowy, i dwuklik internetowy

Nawet nie wiedziałem, że Pudzian będzie walczył 21 maja. Dowiedziałem się po fakcie.

Doszedłem do jednego wniosku.

Pudzian nie może odejść z MMA.
Chłopaki wybaczcie ale nie może. Mimo, że jest to nędza na ringu.

Zgadzam się z wieloma wypowiedziami, że przez 2 lata zajmowania się głównie MMA i być prowadzonym indywidualnie przez specjalistów, to jego wyniki są bardzo, ale to bardzo kiepskie.

Co prawda fakt, lepiej już wyglądają jego walki. To trzeba przyznać. Zrobił postępy, no ale to jest mało.

A druga runda wyglądała identycznie jak druga runda z Sylvią. Różnica polegała na tym, że Pudzian nie wykonał "samoobalenia", chociaż komentatorzy sugerowali zejście do parteru
Gdyby Thomson trochę bardziej go pomęczył, to pewnie by wyglądało to tak samo.

A dlaczego nie może zakończyć kariery MMA?

Odpowiedź jest prosta:
Nikt nie dostarcza tylu emocji co on.
Przecież tylko w tym dziale, jest to najbardziej oblegany temat.

Mało kto ogląda walki najlepszych.
Przeciętny kowalski który nie ma pojęcia o MMA nie jest się w stanie wypowiedzieć o walkach topowych debeściaków.
Ale o cepach i "nadludzkiej" sile pudziana jest w stanie pisać eseje.

A i ludzie trenujący SW mogą się trochę ponapinać i podnieść sobie ciśnienie dyskutując z takim

Wszyscy mają wspólny temat.

Ja z kolei lubię czytać wypowiedzi na ten temat, to jest lepsze niż niejedna książka. Zawsze czytam od pierwszego komentarza aż dokąd mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Kawakaz: uzasadnienie masz mistrzowskie i co gorsza słuszne

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 16 - LIVE

Następny temat

100 lat przed kompem!

WHEY premium