SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeść ile się da

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
Witam. Mam ok 188 cm i waże 68kg. Na siłowni ćwicze ok 2 miesiące. Staram się przybrać na wadze i po każdym treningu uzupełniam węglowodany jedząc kasze makaron lub ryż. Czasem do tego jakieś warzywo sos mięso lub ryba. W ciągu dnia jem ile się da żeby się najeść. Niedbam oto co jem. Może mi doradzicie czy dobrze robie? Oczywiście staram się jeść zdrowo. Nie wchodza w grę żadne chipsy i tego typu rzeczy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
Np planuje diete A i B i w poniedziałek jem A we wtorek B w środe A itd. Jak mi się nudzi to zmieniam. Dziękuje wszystkim za pomoc. Jak już ułoże diete to dam do oceny POZDRO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
Może jesz za mało. Daj dietę do oceny w dziale odżywianie i się okaże gdzie jest błąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 725 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4970
Czasem do tego jakieś warzywo sos mięso lub ryba. - podstawa to właśnie to mięso i ryba :)

I am addicted to this game.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
Na obiad oczywiście że jem mięso lub rybe chodzi mi oto ze mo treningu czasem dorzucam. Moja dieta własnie polega na tym że jem ile się da, staramn się jesc jak najwięcej. i czy to jest dobre?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3029
Dobre ;) tylko koło sie zamyka bo nadal nie wiesz czy jesz wystarczająco aby ruszyła masa
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
Czyli najlepiej zapisywać co zjadłem i potem obliczać to na kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3029
nie, bo jak podliczysz wieczorme ze zabrakło Ci 1500 kcal to zjesz to na kolacje czy jak to sobie wyobrazasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej ściągnąć dziennik posiłków vitalmax i planować

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
Czyli NAJLEPIEJ zaplanować od podstaw swoją dietę na masę???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 960 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9085
tak

Zmieniony przez - MegaMuscle w dniu 2010-06-24 15:59:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 241
a powiedzcie mi jeszcze czy jak już mam swoją diete i wyrabiam swoje zapotrzebowanie kcal w dniu to moge jesc jeszcze jakies dodatkowe posiłki poza dietą?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma na lato

Następny temat

Dieta do poprawki. Cel - Masa.

WHEY premium