SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zrobic z faldek tluszczyku ladny plaski odchudzony brzuszek bez chudniecia reszty

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 3281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
wIEC MAM PROBLEM I BLAGAM O PORADE, CHCE MIEC LADNY PLASKI BRZUSZEK ZAMIAST TEJ GALARETKI I WALECZKOW ALE NIE CHCE SCHUDNAC OGOLNIE BO NIE CHCE ZEBY SCHUDLY MI PIERSI I PUPA I BUZIA WIEC JAK MAM TO OSIAGNAC? ZNACIE JAKIES SPOSOBY, JAKIES KONKRETNE CWICZENIA I PATENTY? BEDE NIESAMOWICIE WDZIECZNA OSOBOM, KTORE MI POMOGA. DZIEKI!!!

katrin

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
spalacze miejscowe istnieja w sumie

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
Istnieja ale czy podzialaja??

katrin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
powinny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5538
same nie...Pomoga ale tylko w połączeniu z odpowiednia dietą i aktywnością fizyczna. Ułuż dietę, wrzuć aeroby i siłownie a bedzie harasho
powodzonka

Daj sie zaskakiwać,wierz we wszystko, bądź jak dziecko, a zdobedziesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1
taaa, domyslam sie, diete mam, ja nie mam nadwagi zeby nie bylo watpliwosci w ogole, tylko nie chcialabym schudnac przy tuch cwiczeniach a poprawic tylko brzuch. Bede wdzieczna za przyklady cwiczen, ktore pozwola go wyizolowac. Dzieki za odpowiedz!

katrin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3883
Słuchaj po prosu znajdz sobie na forum jakiś zestaw ćwiczeń na brzuch i tyle. Jest tego sporo... a od ćwiczenia brzuszków nie maleją piersi ani pośladki a tłuszczyk schodzi sam...
Taka moja rada: rób sobie brzuszki przed spaniem co 2 dni zwykłe spięcia w paru seriach, możesz dodać skrety i uoszenie nóg do pionu. Wielkiej filozofii nie ma, tylko trzeba chcieć i dążyć do celu
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poradzić sobie bez profesjonalnego sprzętu?

Następny temat

masa

WHEY premium