SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak się pozbyć wody.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Witam,
Wiek 30 lat,
Wzorst 176 cm
Waga 94kg
Poziom BF - 25-30%

Jestem stosunkowo mocno zbudowanym facetem, mimo braku treningu gdzieś od 15 lat (;) mogę się podciągnąc 5 razy, czy zrobić 30-40 pompek. Ostatnio rzuciłem palenie (3 miesiące temu). Trochę przytyłem - 2kg. Zacząłem robić jakieś aeroby, żeby nie tyć dalej, jednak strasznie rozwaliło mi brzuch. Wyglądam jak mój ojciec ;) Chodzę z wielkim brzuchem, mam wrażenie że jest jak napompowany. +2kg na wadze na pewno go tak nie rozdęły - stąd podejrzenie że napompowałem się wodą.
Proszę o jakąś poradę jak szybko zgubić tę wodę. Tłuszcz będę sobie zrzucał spokojnie na aerobach/bieganiu na tętnie 130 (aczkolwiek mam duży problem z utrzymaniem tego tętna, przyjemny trening robi mi się przy 140-145 uderzeniach na minutę. 2kg miesięcznie w zupełności mi wystarczą.
Najważniejsze to jak się pozbyć tej wody i uczucia wzdęcia?
Dodam jeszcze, że jem 4-5 posiłków dziennie. Wyrzuciłem z diety soki i białe pieczywo. Makaron i biały ryż zastąpiłem pełnoziarnistymi, aczkolwiek po sobotniej wódzie zdarza mi się wrzucić burgera/kebaba z frytkami. Są to jednak pojedyńcze i sporadyczne akcje.
Najważniejsze to jak się pozbyć tej wody i uczucia wzdęcia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Nie, chodzi o to, że rano i wieczorem nie mam czasu na robienie niczego więcej niż kanapka. Dużo pracuję, samotnie wychowuję dziecko. Generalnie od 7 rano do 21:30 od poniedziałku do piątku nie mam czasu na nic więcej niż to co robię. Młody idzie spać i o 22 robię trening. Po 23 mam czas, żeby usiąść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
a skad wiesz ze to woda a nie tluszcz?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Nie wiem, przypuszczam jedynie, że nie da się tak nagle oblepić takim worem tłuszczu. Poza tam jak wciskam palec w brzuch to jest twardy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
No to bys sie zdziwil ze jednak mozna i to bardzo szybko. Wrzuc najlepiej foto do oceny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Foto.







Zmieniony przez - doodl w dniu 2015-06-02 09:34:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
TomQ-MAG i jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6548
Jesteś mocno zalany, dużo tłuszczu plus możliwe, że woda, zależy jaką diete masz. Długa redukcja zalecana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28033
Zawsze najlepiej zwalić na wodę nie? Jesteś człowieku zalany tłuszczem i się dziwisz, że brzuch masz wydęty.

"Wyrzuciłem z diety soki i białe pieczywo. Makaron i biały ryż zastąpiłem pełnoziarnistymi, aczkolwiek po sobotniej wódzie zdarza mi się wrzucić burgera/kebaba z frytkami. Są to jednak pojedyńcze i sporadyczne akcje. "

Odstaw alko i tyle, alkoholikiem chyba nie jesteś, że musisz łoić co weekend a i wtedy nie będzie problemu z kebabem czy burgerem :)

Zmieniony przez - dansk8 w dniu 2015-06-03 13:15:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Nie zwalam na wodę. Po prostu ten brzuch mi rozwaliło w ciągu mniej niż miesiąca. Nie sądziłem że da się tak szybko zbudować tkankę tłuszczową. Ponadto jest coś na rzeczy nawet jeśli to tłuszcz, bo mam po prostu wydęty brzuch - jakby nadmuchany - nawet na czczo. Nigdy w życiu tak nie miałem.
Nie znam się na dietach - co mam teraz zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
zdecydowanie dosc spora ilosc tluszczu.
co do efektu Twardego brzucha, nie musi byc to tylko fat podskory, ale wieksza jego czesc moze siedziec wewnatrzotrzewnowo stad moze ci sie wydawac ze jestes wzdety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 169
Czyli co teraz? Co wyłączyć z diety, co włączyć? jakaś mała pomoc suplami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto ułozy mi diete na mase za soga mam 16 lat

Następny temat

Przejście z diety na...dietę.

WHEY premium