SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Instruktor Krav Maga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1340
Witam! mam pytanko. jak można zrobić instruktora krav maga??z góry dzięki za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 238
Do prowadzenia jakichkolwiek zajęć musisz mieć uprawnienia państwowe instruktora rekreacji ruchowej lub sportu + wykupione oc instruktorskie oraz ubezpieczenie nw dla grupy, którą bedziesz prowadził. Sam stopień w żadnej sztuce walki nie daje Ci prawa nauczać czegokolwiek... Same uprawnienia jakiejkolwiek federacji km nie dają Ci prawa do prowadzenia zajęć o ile nie posiadasz uprawnień państwowych... Co do odpowiedników stopni to nie da się tego dokładnie przełożyć. Stopnie P i G w IKMP to stonie uczniowskie ( łącznie 10), stopnie expert i master to stopnie mistrzowskie - w większości organizacji km istnieje system pasów zaczerpnięty bodajże z judo - 5 pasów uczniowskich (od żółtego do brązowego) plus mistrzowskie czarne pasy od 1 do zazwyczaj 10 dana.. Znam kilku instruktorów z IKMP, którzy twierdzą, iż odpowiednikiem czarnego pasa 1 dana jest stopień Expert 1... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
latami ciężkiej pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Zdobywając odpowiedni stopień (zależny od federacji) + instruktor samoobrony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1340
ale proszę o wytłumaczenie krok po kroku.. jestem jeszcze nastolatkiem więc mam jeszcze czas.. ale chcę wiedzieć na przyszłość jak mogę to osiągnąć. trenuję już sztuki walki w domu od bardzo młodych lat i zamierzam nadal się edukować w tym kierunku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
trenuję już sztuki walki w domu

No to wydaje Ci się, że trenujesz.
Wybierz się do jakiegoś klubu, a zobaczysz różnicę między "treningiem" domowym, a treningiem pod okiem fachowca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
krok po kroku...hmmm...

1)osiągasz pełnoletniość(ewentualnie nim osiagniesz pełnoletniośc to za pisemną zgodą rodzicow/opiekunów prawnych) zapisujesz się do klubu krav magi.

2) uczęszczasz na treningi
3) nie obijasz się na treningach tylko dajesz z siebie wszystko
4)jeździsz na staże,obozy itp
5) zdobywasz doświadczenie/pasy.
6) Zdajesz egzaminy instruktorskie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 38 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1340
o to mi chodziło ;) bardzo Ci dziękuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Żeby być instruktorem krav magi trzeba długo trenować i być praktycznie na wszystkich zgrupowaniach, obozach i seminariach jakie są, po pierwsze żeby być instruktorem to najpierw musisz mieć czarny pas, jeśli chcesz mieć uprawnienia na takie nauczanie. Chyba, że będziesz uczył ,,na czarno", to wtedy wystarczy tylko żebyś książkę przeczytał, jakiś podręcznik, ale wierz mi na słowo, na takich seminariach i obozach instruktorskich mocno biją

Zmieniony przez - Kapap w dniu 2009-06-15 13:02:53

Walczy człowiek, a nie sztuka walki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
Z tego co słyszałem musisz KRAV MAGA trenować przez 8-10 lat.

lamikos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 238
Nie do końca tak jest.... Normalnie to powinno tak wyglądac - ale ostatnio dowiedziałem się, że jeden z moich wychowanków ( staż treningowy około 3 miesiące - po 1 dzień w tygodniu) jest w trakcie kursu instruktorskiego ponieważ zaprzyjaźnił się z "pewnym" instruktorem km... Generalnie nie będę pisał co to za organizacja ani o jakiego instruktora chodzi - ale nie wyobrażam sobie aby mój były podopieczny był w stanie kogokolwiek czegokolwiek nauczyć.... To taka mała dygresja, w sumie związana z tematem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Kurs może i zrobić ale pytanie, kto do niego przyjdzie o ile w ogóle założy sekcje...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol biodra

Następny temat

Siła...

WHEY premium