SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile po treningu posiłek ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7782

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Siemanko mam pytanie ile maksymalnie czasu mamy aby zjeść posiłek po treningowy niektóre źródła podają że maksymalnie do 30 minut a inne że do 60 min ? Ja osobiście jadam od 20 do maksymalnie 40 min po treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
dokladnie tak ale widze ze u wiekszosci haslo "okno metaboliczne" mocno siedzi w podswiadomosci.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wtedy, kiedy włączy Ci się tzw. ssanie. Nie ma sensu wmuszać w siebie bezpośrednio po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Czyli w prawidłowym odstępie czasowym zjadam tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Nie ma określonego maksymalnego czasu. W miarę szybko i będzie ok.

http://potreningu.pl/articles/380/posilek-potreningowy--czesc-i-po-wyjsciu-z-silowni 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Spoko dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
jadanie pełnowartościowego posiłku 20 minut po treningu to paranoja.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Ja odkąd ćwiczę to nigdy nawet szejka w szatni nie wypiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1215 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11600
Jeżeli z siłowni do domu dzieli mnie 1h drogi a wiem ze nie będę w stanie zjeść na siłowni posiłku mogę pokusić się o wykorzystanie odżywki białkowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Oczywiście, że tak. Sprawdza się ona wtedy bardzo dobrze. Szczególnie, gdy układ trawienny nie jest gotowy na trawienie np mięsa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1072
Jak dla mnie minimum godzina. Najlepiej 1,5h - 2h aż układ trawienny dojdzie do siebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja głód

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium