SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-Tec Nutrition - Hi Tec Protein

temat działu:

Hi-Tec Nutrition

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30206

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959



HI-TEC NUTRITION Hi Tec Protein


Opis:

HI-TEC NUTRITION Hi Tec Protein to nowoczesna odzywka wysokobiałkowa, stanowiąca unikalne połączenie trzech źródeł protein (koncentrat białka serwatkowego, kazeina i białko pszeniczne), w celu osiagnięcia mozliwie najwyższej wartości biologicznej (BV=125!!!).

HI-TEC NUTRITION Hi Tec Protein adresowany jest do osób aktywnych, szczególnie sportowców dyscyplin siłowych i wytrzymałościowo-siłowych oraz sylwetkowych, a także osób mających zwiększone zapotrzebowanie na wysokojakościowe proteiny, także w okresie stosowania diet redukcyjnych.

HI-TEC NUTRITION Hi Tec Protein stosowany regularnie poprawia bilans azotowy, przyczyniając się do nasilenia procesów anabolicznych i hamowania katabolizmu.

Specjalna kombinacja białek o różnym czasie wchłaniania czyni z produktu uniwersalną opcję żywieniową, nadającą się do stosowania tak około treningowo jak i o każdej innej porze dnia, w tym również przed nocnym spoczynkiem. W wypadku diet redukcyjnych zastąpienie porcją odżywki wybranego posiłku stanowi skuteczny, wygodny sposób na podkręcenie metabolizmu. Preparat charakteryzuje się wyjątkowo przyjemnym smakiem i konsystencją, dobrze się rozpuszcza i nie powoduje problemów trawiennych.

Informacja żywieniowa:
Wartość odżywcza (wartości średnie) w porcji (25 g):
Białko 20,2 g
Tłuszcze 0,6 g
Węglowodany 1,5 g
Wartość energetyczna 391 kJ (92 kcal)

Profil witaminowy w 100 g:
Witamina E 10 mg
Tiamina (B1) 1,4 mg
Ryboflawina (B2) 1,6 mg
Witamina B6 2 mg
Witamina B12 1 mcg
Kwas foliowy 0,15 mg
Pantotenian wapnia 6 mg
Amid kwasu nikotynowego 18 mg
Biotyna 0,15 mg
Witamina C 60 mg

Profil aminokwasowy w 100 g:
Arginina 3,2 g
Lizyna 5,8 g
Histydyna 2,1 g
Kwas asparaginowy 6,1 g
Treonina 3,9 g
Seryna 5,1 g
Kwas glutaminowy 26,8 g
Prolina 9,2 g
Tryptofan 1,3 g
Alanina 3,5 g
Cystyna 2,2 g
Glicyna 2,4 g
Walina 4,6 g
Metionina 2,3 g
Izoleucyna 4,1 g
Leucyna 8,7 g
Tyrozyna 3,7 g
Fenyloalanina 4,9 g

Sposób użycia:
Zgodnie z zapotrzebowaniem na białko 1 do 4 razy dziennie po 25 - 35g proszku z 200 - 300ml mleka lub z wodą. Każda porcja dostarcza około 20 - 30g białka o wartości biologicznej 125 oraz 25% dziennego zapotrzebowania na witaminy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-02-15 16:21:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14608
dla mnie tragedia pieni sie strasznie a nawet niechce opas piana ogulnie najgorsze bialko jakie kupilem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
moim zdaniem ten produkt to jakaś wielka pomyłka - poprostu trociny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2534
powiem szczerze lepiej smakował mi "HI-TEC Protein 80", "Protein" oceniam na dobry bo jest w miarę tani.

All fluke absurd.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
kapa z ta odzywka:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6193
Widzę ze opinie nie za ciekawe jak do tego białka.A ja uważam ze jak za ta cenę to dość dobre białko pod względem składu a smak jak dla mnie możne być

Jeśli moja wypowiedz w jakiś sposób ci pomogła kliknij www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z maślanką pyszne mam truskawke pije ją na noc .Nibya ma bv 125 to nie takie trociny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 261 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6716
brałem tę odżywkę kilka lat temu i naprawdę miło ją wspominam, niby dużo pszenicy, ale na niektórych najwidoczniej działa, bo ja odnotowałem duże przyrosty, teraz wcinam serwatki ale wiadomo- reklama;P dla kogoś kto ma mniej kasy, bądź chce odzywkę na dzień/noc, polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
Ile tej przenicy w tym bialku ? Gdzies kiedys czytalem ze bodajze ma sporo wiecej wegli niz podaja a co za tym idzie mniej bialak ale nie moge teraz tego znalezc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
lol pszenicy mialo byc, az oczy zabolaly jak to przeczytalem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 179 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2532
fakt Faktem W tej odżywce jest podstawa bialko pszenicy. to jest nawet oficjaalnie podane przez firme hi-tec

A Co do jakosci tego bialka to byla kiedys na sfd robione niezalezne badania przez laboratorium, ale niepamietma skad, wlasnie na zawartosc białka ... i wlasnie hi tec zaje&bal klape ok.23% zawratosci bialka. inne formy mialy zanizenia lub zawyzenia o 1-3%
osobiscie nie polecam tego

"Niech Masa Bedzie Z Wami "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
No to dobrze mi sie zdawalo, dzieki za przypomnienie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Nutrition - HCA

Następny temat

Hi-Tec Nutrition - HMB

WHEY premium