SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Głupie odchudzanie - liczę na Waszą pomoc!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
Cześć ,mam 19 lat ,50kg ,162 cm. Gdy zaczęłam się odchudzać ważyłam 62kg. Stosowałam rygorystyczne niezdrowe diety ,głodówki ,oczywiście też ćwiczyłam. Od dłuższego czasu jestem na etapie jedzenia zdrowo ,ale mieszcząc się w limicie 500 kcal.. chciałabym jeść więcej i ,ale boję się ,że przytyję. Moje zapotrzebowanie kaloryczne wynosi około 1200kcal. I tutaj moje pytanie do Was : czy jeśli będę jadła około 1000kcal ,to czy przytyję ,bo przyzwyczaiłam organizm do małej dawki kalorii? Czy raczej nie powinnam ,bo nadal będzie to bilans ujemny?
Proszę ,pomóżcie.. Nadal walczę o to by czuć się dobrze w swoim ciele - może nie ważę dużo ,ale tłuszczyk nadal jest ,dlatego chciałabym pozbyć się go z głową - zdrowym odżywianiem i ćwiczeniami. (tak wiem ,powinnam tak zacząć od początku..)
Ćwiczę 5 dni w tygodniu (pośladki z Mel B ,boczki z Tiffany ,brzuszki oraz stepper 3x w tygodniu po 30-40 minut.

Nie piszcie mi jaka to jestem/byłam głupia ,bo ja to wszystko wiem i już się nasłuchałam wiele..
Z góry dziękuję za każdą radę. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO LADIES

Następny temat

DT kugelpanzer

WHEY premium