SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Treningowy Ewelina Połeć Fitness Bikini

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67
Cześć wszystkim. Na sam początek w kilku słowach powiem coś o sobie i historii ze sportem ;)
Nazywam się Ewelina Połeć;) z zawodu jestem fryzjerka, od ok. 2 lat ćwiczę na siłowni by lepiej się czuć i wyglądać ,co stało się moją pasją i odskocznią od rzeczywistości;) W tym roku od maja zaczęła się moja głębsza historia, dzięki przystąpieniu do SSKiR i okiem trenera Henryka Hryszkiewicza spełniając swoje marzenie przygotowałam się do Debiutu w Zawodach Fitness Bikini do 161cm(18.07.2015r. Sopot), miało być to moje pierwsze i ostatnie wyjście na scenę az do momentu gdy przystąpiłam, wtedy złapałam bakcyla a po całych zawodach poznawszy Patryka Bielawskiego podjęliśmy decyzję i dążymy do coraz lepszej formy na Zawody w 2016r.;) I tak to tez znalazłam się w Iron Horse gdzie mogę dzięki ich suplementacji zmierzać ku swoim celom:)dzięki nim mam możliwość zrobienia z własnym ciałem to o co mam zaplanowane;)

Cały dzienni poświecę w dzieleniu się z wami swoimi przemyśleniami i motywującym wpisami,zdjęciami i nagraniami video.

Pomimo krótkiej ale bardzo intensywnej dwu miesięcznej pracy wraz z trenerem stworzyliśmy taka przemianę. Ze swoich efektów (jak większość) nie jestem do konca zadowolona ale wierze ze efekty ktorę bedziecie mogli tu sledzić beda coraz lepsze:)


Zmieniony przez - ewuska28 w dniu 2015-08-23 23:57:30
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 262 Wiek 44 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1237
Ladnie prezentuje sie Twoja sylwetka , jedzenie tez widac caly czas trzymame w rydzach , nagraj cos z treningu i wrzuc i czesciej odwiedzaj dziennik , wiem ze nauka praca i silownia pochlania ogrom czasu ale chcielibysmy czesciej wiedziec co u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
sylwetka git ;P

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Witamy Ewelinę w dziale. Życzę powodzenia i czekam na relacje :)

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marcin4_ I.H.S. TEAM
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3745 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13799
To ja też witam :)
1

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67
Kolej na porcje foteczek dla was jeszcze z zawodow:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67

Kolejne dni i tygodnie mijaja miska trzymana, dzis juz w domku słodyczw(odzyweczki) teraz można zaczynac porzadne kolejne dni, tygodnie milej chodz cieżkiej pracy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67
Nastał wieczór normalni ludzie spią a Treningowe świry analizują dzień, kawałek po kawałku. Analizują dzisiejsze posiłki ktore sadze iż w 100% jak najbardziej utrzymane prawidłowo:)

Najpierw poranne kardio do pracy z BCAA PLUS i około 7km rowerkiem:)
1 posiłek nazwijmy go "Śniadanko" zaczeło sie na słodko:) wiec dzien nie mial wyjscia a musiał byc udany:)
4 całe jajka do tego odrobina słodzika+ 5g oleju kokosowego i nie mozna zapomnieć o Omega3 i Multiwitamince

2-3-4 posiłki takie same:) chodz może monotonia jest gdy masz Cele wytrzymasz wszystko:)
120g kurczaczka +50g ryżu (można a nawet wskazane jest dodać warzywka tylko ja na chwile obecna ich juz nie mieszcze)

I moj ulubiony 5 posiłek "KOLACJA" u mnie o 22.30 ale i tak każdego dnia na niego czekam
5 białek+50g mąki ryżowej(robimy omleta) i 16g odzywki białkowej jako polewa;) --polecam palce lizac;)


Do tego pieknie wykonany trening plecków i biceps oraz pozowanie które uwielbiam wykonywac:) sprawdzasz efekty, ulepszasz sie kazdego dnia!!Nikt nie zrobi tego za Ciebie, Twoje życie, to w 100% Twoja odpowiedzialność. Nieważne w jak gównianym punkcie życia teraz jesteś, to Twoja odpowiedzialność, żeby coś zmienić, nie ma innej opcji !!


Po takim dniu trzeba pozwolic orgaznizmowi na regeneracje!




Zmieniony przez - ewuska28 w dniu 2015-08-28 00:53:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
w tym pojemniku to jakis omlet? tylko samej jaja czy cos do zageszczenia jak makra razowa/owsiana dajesz?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67
Dzien kolejny z kolejnych tych lepszych;)
Jak u was minał??
Miska trzymana?
Trening wykonany?

Ja zadowolona w 100% !!
U mnie dzis cieżki chodz przyjemny trening! Każdy z treningow w ktorym przezwyciezam bol i biore do reki coraz wiecej daje kopa jeszcze wiekszego kopa! Ale kopa tez dziś dodało IRON PUMP ;p
Dzis trening poszedl na maxa! Klatka zrobiona na medal!
4 ćwiczenia, 4 serie i 12 powtorzen cieżarem dostosowanym do sił! bolalo ale było warto!
Na koniec dopompowalam bicek :) uwielbiam go robic.
2 ćwiczenia, 4 serie i 15 powtorzen możliwie dużym ciezarem;)

Na sam koniec treningu zrobilismy pięknie rozciąganie...które uwierzcie warto robic! Twoje mięśnie zupełnie inaczej funkcjonuja!


Dziś podczas jednego z posiłkow doszłam do pewnych fajnych wnioskow.
Czesto zadajemy sobie pytanie czemu to robimy? Po co nam to? Skad bierzemy siłe? duzo ludzi boryka sie z tymi pytaniami.Wiekszość sa to ludzie ktorzy nigdy tego nie robili, ktorzy twierdza ze to nie dla nich, ze nie maja czasu na cwiczenia i gotowanie.
A dla nas to życie! dla nas to codzienność, My dbamy o siebie, robimy to dla siebie, jemy dla siebie. Jesteśmy małymi EGOISTAMI ale zdrowymi. Za pewiem czas my bedziemy podziwiać rezultat, bedziemy cieszyc sie z nich. KAzdy ma zycie prywatne i na to tez mamy czas chodz ludzie mysla ze silownia odzywki zryły nam banie, nieeee powtarzam nie! To wszystko zdrowe myslenie! To tylko napedza motywuje do DBANIA O SIEBIE SAMEGO!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 67
Cały przepis na przepysznego omleta jest zaraz nad zdjeciem:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik treningowy Patryk Bielawski - BodyBuilding & Iron Horse

Następny temat

Witam w dziale

WHEY premium