SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duzy brzuch

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
Witam, od kiedy pamietam mialem zawsze wystajacy dziwnbie brzuch..szczegolnie w dolnej czesci pod pepkiem... ogolnie jestesm szczuply wiec redukcja m isie jakos nie widziala... przeszedlem na diete ..ograniczylem weglowodany do minimum..tylko rano i po treningu... minelo juz troche czasu... brzuch dalej jak wystawal tak wystaje a na brzuchu widac kratke... jak napne zawsze mialem ale teraz jak stoje prosto to widac zrys miesni, brzuch jets twardy,napiety widac zylke i jak przejedzie sie palcem czuc normaklnie miesnie brzucha... dlaczego mam taki wystajacy? moze to wina jakis kamieni kalowych??? i warto by pojsc na lewatywe czy cos???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
smutne,ale prawdziwe..
Dlatego trzeba to korygować za młodu,a u dziewczyn najlepiej zanim dostaną 1 miesiaczkę .
Mi pani dr na pocieszenie powiedziała,ze już mam takie tendencje i cały czas muszę ćwiczyć,ale żadna to gwarancja skoro mi wraca.

Zmieniony przez - curly_joey w dniu 2009-07-30 09:03:31

Cause we are the ones that want to chose,
always want to play,
but you never want to lose.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1010
Być może masz krzywy kręgosłup. Może dziwne pytanie ale nie masz też lekko odstającego tyłka ? A jak się położysz na plecach na podłodze to pod plecy na wysokości krzyża masz taką lukę między kręgosłupem a podłogą że swobodnie podłożysz sobie tam rękę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
Polozylem sie na podlodze i ... moge wsunac palce lekko ale cala dlon napewno mi nie wejdzie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8527
hehe a ja moge całą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
a moze jestes tak chudy, ze kichy w porownianiu z reszta ciala maja duza objetosc, dlatego brzuch wydaje sie wystajacy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1010
No ja też właśnie moge całą i też mam odstający brzuch . Z tego co pamiętam to sie nazywa nadmierna lordoza lędźwiowa. Kręgosłup na wysokości krzyża jest za bardzo wygięty w stronę brzucha i to go wypycha. Mięśnie brzucha są przy tym rozciągnięte i bęben wisi hehe.
A rano na czczo też Ci ten brzuch odstaje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
no a te węglowodany to co konkretnie??
skonkretyzuj proszę.
ja też mam lordozę,kiedyś takze skoliozę,niby robię cwiczenia pod tym kątem,ale i tak po jakimś czasie to wraca,a byłam juz u paru lekarzy. :\




Zmieniony przez - curly_joey w dniu 2009-07-29 21:03:17

Cause we are the ones that want to chose,
always want to play,
but you never want to lose.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2025
rano brzuch jest bardziej plaski wiadomo.ale i tak troche odstaje ....

Co do tych weglowodanow...po 1. sa ludzi ektorzy jhedza normalnie nie przejmujac sie weglami i jakos nie maja takich problemow, ale mimo wszystko..wegle tak jak mowie tlyko do sniadania i po treningu..do sniadania sab to platki owsiane ...ew. musli ... robie sobie czesto placek, owsiane jajka twarog i jogurt light, a po treningu ryz z cyckiem w innych posilkach sa tio"odzywki bialkowe,batony bialkowe,tunczyk,ryby,mieso,twarogi,serki wiejskie,warzywa,orzechy wloskie,oliwa z oliwek,tran,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też jak się położę na plecach, to mogę wsadzić większą część ręki (całej nie, bo czuję, że prostowniki blokują). Są jakieś ćwiczenia na poprawę tego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 622
Aha,jedzenie oks
no niektórzy tak mają..mi też troszkę odstaje ze względu na tą lordozę..
Co do cwiczeń jest ich dużo.Ja byłam u rehabilitantki,kótra mi 'ustawiała' kręgi do prawdiłowej pozycji i ustalała ćwiczenia,zeby wzmocnić mięśnie utrzymujące je w takim stanie. :)
Generalnie jest tego dużo,przydatne są tez z jogi,czy pilatesu,ale trezba najpierw okreslić konkretną wadę,zeby sobie czasem nie zaszkodzić.
Mnie to boli często w okolicach lędźwi,własnie przez to skrzywienie,bo na siłwoni dobierałam nieodpowiednie cwiczenia,które pogłębiły wadę. ;/

Zmieniony przez - curly_joey w dniu 2009-07-30 00:25:46

Cause we are the ones that want to chose,
always want to play,
but you never want to lose.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 54 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1010
Jeśli ktoś ma lordozę (nadmierną) od najmłodszych lat i już nie rośnie to tej wady praktycznie nie da się zlikwidować. Często wada kręgosłupa ma swoją przyczynę w płaskostopiu (np u mnie) przez co miednica jest wygięta pod złym kątem a to ma wpływ na nieprawidłowe wygięcie kręgosłupa a w efekcie brzuch i pośladki nadmiernie wystają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowa dieta

Następny temat

DIeta do sprawdzenia! :)

WHEY premium