SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dluga droga, prosze o wskazowki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1418

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Waga

81

Wzrost

184

Staż treningowy

18msc

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

6 dni w tygodniu

Cel/problem/opis

redukcja tkanki tluszczowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
Witam.

Moja przygode z dieta zaczalem jakies poltora roku temu. Praca tryb siedzacy 7 dni w tygodniu po 12 i wiecej godzin zrobila swoje. 120 kg wzrost 184cm.
Po poltora roku moja waga to 80 kg. Nie bede opisywal jaka radosc, poprawa samopoczucia etc. bo to chyba jasne.
Na silowni jestem 6 dni w tygodniu o okolo 7:20 rano do 9:00 pozniej praca do 21:00 tak codziennie, niedziele lub sobote robie odpoczynek od silowni. Glownym cwiczeniem to oczywiscie bieznia, czas treningu: 45 min. do odziny. szybzy marsz, nie biegam mam problemy z kolanami. czesto zmieniam za to wznios biezni.
Czas najwyzszy moze cos zrobic oproz samej redukcji ,chociaz tutaj jeszcze chcial bym troche fatu wyciac zwlaszcza z okolic brzucha (chyba jak kazdy)
co do suplementacji:
Bialko codziennie zaraz po przebudzeniu, plus scorch plus cm3 (cm3 od 2 tygodni)
przed treningiem bcaa
Po treningu bialko plus bcaa plus cm3
Przed snem bialko plus cm3.
Co do diety.

Staram sie jesc co 3 godziny.
Sniadanie oprocz odzywki bialkowej, najczesciej jajecznica z 5 jaj, lub omlet z 5 bialek plus jedno zoltko do tego pomidor,papryka.

pozniej kolejne dwa posilki juz w pracy to piers z kurczaka plus warzywa.

kolejny posilek: jogurt typu greckiego 0% tluszczu plus jakies 40 gr midalow.

kolejny posilek to owoce np. jablko, banan, brzoskwinia etc.

kolacja: bialy ser. plus odzywka bialkowa.

Moj cel ? waga mi odpowiada ,chociaz mysle ,ze 76kg bylo by super. Nie chce jakis wielkich przyrostow masy miesniowej zalezy mi raczej na wysportowanej i "wyzylowanej" sylwetce, bez grama tluszczu tak wiec wyzwanie, ale lubie wyzwania. i tutaj prosze o pomoc co zmienic w diecie.

oczywiscie oprocz aerobow wprowadzilem ostatnio do treningow cwiczenia silowe.

Aha wiek 33 lata
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
Kurcze mierzylem sie wczoraj i w pasie (pod pepkiem) mam 90cm ;/
Nie wiem jakas stagnacja sie wdala chyba.

Przykladowy jadlospis:

Sniadanie - jajecznica z 5 jaj lub omlet z 5 bialek i 2 zoltek, lub bialy ser okolo 200 gram, do tego kromka chleba razowego z maslem orzechowym. plus po przebudzeniu odzywka bialkowa plus Scorch.

2 posilek godzine po treningu: 50 gram ryzu plus filet z ryby gotowany (panga) zaraz po treningu odzywka bialkowa.

3 posilek: warzywa plus watrobka i serca lub piers z kurczaka

4 posilek j.w plus Scorch

5. posilek jakies owoce np. jablko, banan oraz jogurt naturalny.

6. posilek bialy ser z maslem orzechowym okolo 200 gram.

Co jest nie tak ? prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
skoro na śniadanie jesz jajecznice to po kiego dopychać się białkiem z prochu?
białko jest to zamiennik naturalnego białka - którego uzywasz gdy nie mozesz zjesc odpowiedniego posiłku ( tj taki kotlet w proszku)

lepiej byłoby wrzucić gdzieś indziej, tam gdzie brakuje białka w posiłku
owoce na redukcji najlepiej potreningowo wcinaj

co do supli
cm3 - 2x5g w dt (moze byc przed i po treningu np) / w dnt 1x5 rano
bcaa - przed oraz w trakcie treningu
do potreningowej porcji białka dorzuć jakieś węgle - np owoce właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
To moze odzywke bialkowa potraktowac jako sniadanie przedtreningowe, a odpuscic sobie jajecznice ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
nie nie
pamietaj że natural zawsze na 1 miejscu
prochu uzywasz wtedy gdy np nie masz czasu czegoś przygotować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
A czy jest sens w mojej diecie i treningu dodac do cm3 jakis stack kreatynowy ? np. Saw w Treca ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jesli potrzebujesz jakiegoś pobudzenia przed treningiem to smialo mozna dorzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
Uzywalem Animal cut do wycinki, teraz Scorch. Czytalem na forach jak to pobudza, wszyscy sie po tym poca maja zawroty glowy. Ja przy tym pije kawe i nic Chyba doloze do cm3, Saw. Zobazymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
A tu jeszcze jedno moje pytanie. Jesli wstaje o 6:30 trening zaczynam 7:20. lepiej go robic naczczo, i pozniej po treningu pierwszy posilek ? czy jednak sniadanie to podstawa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1358 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12413
Lekkie śniadanie by się przydało, odrobina węgli i protein. Coś oczywiście lekkostrawnego.

My nie używamy maszyn, my je tworzymy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 448
Z tymi weglami sobie wlasnie nie radze, no bo bialko no problem. np omlet z 4 bialek plus jedno zoltko, do tego pomidory. A wegle ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy/wzmacniający

Następny temat

Ćwiczenia na grupy mięśni

WHEY premium