SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcynja 300 kcal a cheat day

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3161

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 128
Witajcie.
Od dwóch tygodnie jestem na diecie redukcyjnej 250-300 (wiem, niezdrowe, ale ciagnę do końca miesiąca,tylko) kcal plus codziennie ćwiczenia spalanie z Mel B (15 minut), plus trochę szybkich spacerow.
W ten, jak i ostatni weekend zrobiłam sobie nieplanowany cheat day, myślę, że pochłonęłam około 1500 -1700 kcal jednego dnia. Od poniedziałku znów wróciłam na dietę. Myślicie, że przy takich dwóch dniach, pozwolenia sobie na więcej, nie zaprzepaszczę diety? Metabolizm sie polepszy?
Mam 161 cm i przed redukcją ważłyam 70 kg, w obecnej chwili 65.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
250-300 coś jest nie tak, tyle kalorii spozyuwasz ? Raczej okolice 1800 to powinno być codziennie a nie w cheata

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 128
Tak, 250-300. Rano serek wiejski o obniżonej zawartości tłuszczu, potem gotowane warzywa, jabłko i na kolację 100gr gotowanej piersi z kurczaka, czasem zastępuję ją tatarem. Czuję się dobrze, do tego stosuje witaminy. Po miesiącu zamierzam stopniowo zwiekszać kcal, aż dojde do 1500.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
250-300 to jest ilosć niebrzpieczna dla życia, tak się nie da funkcjionować, robisz spustoszenie w organizmie
3

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
hekate201
Tak, 250-300. Rano serek wiejski o obniżonej zawartości tłuszczu, potem gotowane warzywa, jabłko i na kolację 100gr gotowanej piersi z kurczaka, czasem zastępuję ją tatarem. Czuję się dobrze, do tego stosuje witaminy. Po miesiącu zamierzam stopniowo zwiekszać kcal, aż dojde do 1500.


te witaminy nie mają prawa się wchłonąć, jak nie ma tłuszczów w diecie
poza tym robisz głupotę świata
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
To już pod anoreksję podjeżdża .
Szkodzisz sobie moja droga .
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 128
Ok, wszystko rozumiem, dziękuję, za te uwagi. Jednakże zależałoby mi na konkretnej odpowiedzi na moje pytanie :) Czy cheat day w moim wypadku, wspomoże, czy zaszkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wspomoze
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76043 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754908
Pomoże wszystko co spowoduje, że zaczniesz jeść normalne ilości kcal, czyli okolice 2000. Obecna ilość to patologia i obawiam się, że konieczna będzie pomoc psychiatry/psychologa.
5

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze zaszkodzić, jak na codzien wcinasz 300, to organizm moze tego nie przerobić, czy żołądek nie wytrzymać jak masz go zaciśniętego od małej ilosci jedzenia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
to co robisz nie można nazwać redukcją tylko głodówką....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co robić redukcja czy rekompozycja ?

Następny temat

Sprawdzenie diet

WHEY premium