SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny- 101kg ==cel==> sześciopak.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 552
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów ;)

No więc wrzesień się rozpoczyna, wakacje dobiegły końca.
Ale już za rok następne, a do tego czasu postanowiłem, że osiągnę cel, którego nigdy nie udało mi się osiągnąć, czyli zbudować sześciopak na brzuchu. Ciekawe czy mi się uda :D W każdym razie cel mam bardzo ambitny

Moja ankieta:
Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 101
Wzrost : 189
Obwód klatki : 107
Obwód ramienia : 34
Obwód pas : 102
Obwód uda : 63
Obwód łydki : 47
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : Praca- magazynier, na nogach.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia (plan do opracowania) a po siłowym aeroby 20-30 min.
Odżywianie : Wprowadzenie diety zbilansowanej
Cel : redukcja 100kg do wymarzonego 85kg, redukcja do ok 10-12 % BF
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieżnia.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Jak najbardziej- tak.
Stosowane wcześniej diety : brak, jedzenie wszystkiego o nieregularnych porach.


Mam w planie stworzenie dobrego planu treningowego, plan: 3-4 tyg siłownia, po siłowym aeroby. Tylko czy to nie będzie spalać zbudowanych mięśni. Mam mieszane uczucia do aerobów po siłowym. Możecie coś poradzić??
Do tego chciałbym zacząć za jakieś 2 tyg A6W. Sądzę, że powinno mi to pomóc rozwinąć mięśnie na brzuchu, tak aby po spaleniu zbędnego tłuszczu nie było deski.

Poniżej wklejam dietę do ocenki. Pozdrawiam i zapraszam do komentarzy ocen i dyskusji. Pozdrawiam ;)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych .

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 88
też jestem na redukcji i powiem ci, że nie będzie łatwo zjeść cztery jajka na raz :D powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Ważysz 100 kilo i boisz się o palenie mięśni przez aeroby ? Niepotrzebnie.

Za A6W dodaj kolejne aeroby, więcej Ci to da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Na twoim miejscu zacząłbym od diety niskowęglowodanowej. A Twoj cel choć ambitny, to realny, jak bardzo realny - widać poniżej: [https://www.sfd.pl/Krata_na_lato__według__RafalRRRR-t928364-s47.html#post7] 

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2013-09-04 23:23:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 552
Dziękuję za zainteresowanie tematem ;) A użytkownikowi faftaq, za kolejną motywację, ten gość z linku to moja kolejna motywacja

Więc póki co aeroby 4x w tyg + 3x w tyg siłownia.
Jestem już prawie tydzień na tej diecie którą sobie rozpisałem i powiem, że jest ekstra. Rano fakt śniadanie bardzo syte, ale daje rade.
Efektów żadnych nie widzę, ale głodny nie jestem :D A raczej najedzony :) Hmm... a diety low carb powiem szczerze troszkę się boję. Jak jestem głodny to motywacja i dieta szybko mogą pójść do lasu.

Zmieniony przez - mis1506 w dniu 2013-09-06 11:34:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z dietą redukcyjną

Następny temat

Prosta dieta

WHEY premium