SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcyjna do oceny, 79kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja

Waga

79

Wzrost

168

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok. 25%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Wstaje różnie od 6:40 do 8:10 wtedy 20 min po przebudzeniu jem 1 posiłek. Chodzę do szkoły nie mam problemów z czasem na posiłek. trenuję późnym popołudniem zazwyczaj o 17.

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Dwa razy w tygodniu chodzę na MMA i dwa razy na siłkę planuje wydłużyć to do trzech razy w tygodniu.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Gdy byłem młodszy miałem duża nadwagę, schudłem sporo. W okresie budowania masy mięśniowej znów pojawiła się oponka na brzuchu

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Zdrów jak ryba.

Stosowana lub planowana suplementacja

Aminokwasy BCAA, kreatyna, witaminy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130
Witam!
Mam 18 lat 168 cm wzrostu i 79 kg wagi. Po masowaniu chciałbym zrzucić trochę kilo gdyż pojawiła się oponka.
Wrzucam tutaj mój pomysł na dietę redukcyjną oraz prosiłbym o wskazówki i ocenę ;)
Do diety nie wliczałem warzyw




Zmieniony przez - robson1298 w dniu 2016-10-01 16:16:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Możesz ustalić różnie. Mniej kcal np z węglowodanów lub po równo. Jak Ci wygodniej. Możliwości jest sporo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Mam wrażenie, że dieta jest bardzo nieprzemyślana.
Celujesz tutaj w LC?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130
Raczej w hc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Gdzie tu wysokie węgle zatem pytam ? Raptem 150g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130
Czyli zwiększyć ilość węgli ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ogólnie zmienić dietę, zbilansować posiłki, raz jeszcze wyliczyć zapotrzebowanie ...bo za mało kalorii na początek wrzuciłeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130
2875 kcal
15% białka: 432 kcal = 108 g
55% węglowodanów: 1581 kcal = 396 g
30% tłuszczu: 863 kcal = 96 g

Czy mniej więcej od takiej ilości kalorii powinienem zacząć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
na utrzymanie wagi? Więc na spokojnie zacznij od 2600 z makro 160-170g białka, około 80-90g tłuszczu i reszta węglowodany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130
Po jakim czasie i o ile obcinać kalorie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Obcinasz w momencie zastoju Nie wcześniej, bo nie ma potrzeby, chyba że po tygodniu waga np. wzrośnie.
Poza tym wrzuć cośco uda Ci sie ułozyć z w,w wskazókami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
W zależności od pomiarów obwodów ciała. Np co tydzień rano na czczo dokonujesz pomiarów i ew. korygujesz lub jeszcze czekasz kolejny tydzień.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gazy na diecie bialkowej

Następny temat

Tłuszcze zwierzęce - poszukuję opracowań...

WHEY premium