SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja, 92 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Płeć : mężczyzna
Wiek : 27
Waga : 92
Wzrost : 187
Obwód klatki : 104
Obwód ramienia : 35
Obwód talii : 96
Obwód uda : 59
Obwód łydki : 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 21%
Aktywność w ciągu dnia : praca, 8h siedzenia przy komputerze
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : aktualnie przerwa
Odżywianie : staram się jeść w miarę normalnie, nie przesadzać ze słodyczami.
Cel : redukcja rozłożona w czasie, powrót do formy
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : w pełni zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia 3 x w tygodniu, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko, gainer
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Warto również nadmienić, iż należy unikać składników o działaniu przeciwzapalnym w około treningowych posiłkach. Mowa tutaj o oleju lnianym który jest zasobny w kwasy tłuszczowe omega-3. Oczywiście wybieraj wysokolinolenowy w ciemnej szklanej butelce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Witam, my tutaj diety nie układamy. Musisz sam ułożyć, wstawić do poprawy. My możemy poprawić błędy nakierować Cie na odpowiedni kierunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Cześć,

planuję wrócić do regularnych treningów po 3 miesięcznej przerwie nic nierobienia. Dotychczas ok. 3 lata w miarę regularnych treningów na siłowni/biegania bez ściśle określonej diety, zwyczajne zdrowe odżywanie. Planuję odzyskać formę - najlepsza forma 100kg wyciskanie na płasko przy 77 kg wagi. Chcę wrócić do 100 kg przy wadze ok. 82 kg. Dodatkowo zmniejszyć body fat do ok. 10%.
Proszę o ocenę. Posiłki dopasowane do stylu życia. Gainer ok. 16 bo 16:45 planowany jest trening.

Płeć : mężczyzna
Wiek : 27
Waga : 92
Wzrost : 187
Obwód klatki : 104
Obwód ramienia : 35
Obwód talii : 96
Obwód uda : 59
Obwód łydki : 40
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 21%
Aktywność w ciągu dnia : praca, 8h siedzenia przy komputerze
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : aktualnie przerwa
Odżywianie : staram się jeść w miarę normalnie, nie przesadzać ze słodyczami.
Cel : redukcja rozłożona w czasie, powrót do formy
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : w pełni zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia 3 x w tygodniu, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : białko, gainer
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak

P.s przepraszam za wcześniejszy post ale wyskoczył mi jakiś błąd i wysłałem niepełny post. Proszę moderatora o poprawę i przeklejenie tego posta jako głównego o ile to możliwe. Dzięki.






Zmieniony przez - Mikon89 w dniu 2016-12-30 22:39:00

Zmieniony przez - Mikon89 w dniu 2016-12-30 22:41:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
W jakim celu dajesz gainera na redukcji ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Aby uzupełnić węgle i przed treningiem jako szybki posiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Przed treningiem spożywamy pełnowartościowy posiłek . Dodaj węgli w posiłkach i tyle . Na redukcji spożywanie gainera i to w porcji 100g to istne nieporozumienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Spoko rozumiem. Dzięki za pomoc. Wklejam z poprawionym posiłkiem. Czy ogólnie jest ok? Coś zwiększyć, zmniejszyć?





Zmieniony przez - Mikon89 w dniu 2016-12-30 23:11:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Podbiłabym trochę tłuszcze, sporo nabiału masz. Ryż biały zamieniaj na basmatii, parabolied, jaśminowy. Do śniadania dodałabym pełnowartościowego białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dokładnie jak Aga.

Osobiście uszczupliłbym ilość posiłków do 5. Druga pozycja w menu wygląda biednie odżywczo. Również warto podbić ilość białka dzięki czemu organizm będzie pobierał w głównej mierze aminokwasy z pożywienia, a nie z mięśni taki manewr pomoże zabezpieczyć włókna mięśniowe przed ich rozpadem w czasie deficytu kalorycznego. Większa ilość protein także przyczyni się do lepszej kontroli łaknienia i zwiększy termogenezę poposiłkową.

Gainer to nieporozumienie jak Flex wcześniej wspomniał. Suszone owoce wymień na świeże i przede wszystkim rozłóż sobie ww w każdym posiłku (najwięcej przed snem i w po treningowym) miód sklepowy jest dosładzany więc przychylnie bym podchodził do tego produktu. Nie masz problemów trawiennych po 100 gram owsianych?

Przede wszystkim warzywa, warzywa, warzywa do każdego z posiłków.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2016-12-31 13:27:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 342
Poprawiłem:
Dodałem tłuszcze i dobiłem do 90g. Zmieniłem ryż, dodałem jajka do drugiego śniadania. Dodałem trochę warzyw i zmieniłem suszone owoce. Miód jest z własnej pasieki więc wiem, że nie jest słodzony :) płatki owsiane zmniejszyłem porcję.

Doradźcie jeszcze jak podbić białko bo już nie wiem co i gdzie mogę wcisnąć. Może na kolację coś z białka albo dobić odżywką przed snem?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Zmniejszyłabym porcje obiadowa mięsa i dodała do przed treningowego posiłku, bo tam bialka brak. W śniadaniu to samo wywal to mleko i dodaj jaj w zamian za owsiankę zrób placki owsiane. Bo białka tez nie ma. Możesz dodac olej kokosowy,masło klarowane, awokado jesli lubisz


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2017-01-04 08:36:09
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps? Lepszy kształt?

Następny temat

redukcja 195 - 94

WHEY premium