SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na mase.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13326


To moja pierwsza dieta na mase. Jak widać posilki od 2 do 5 moze i ciut monotonne ale robilem redukcje na podobnych i jakos dawalem rade przez 3 miesiace. Warzywa oczywiscie beda tylko ich tutaj nie wypisalem. Makaron bede zamienial w zaleznsoci jak zbrzydnie na kasze/ryz a mieso zapewne pozostanie takie jakie jest :P

Wiek: 20 lat
Wzrost: 201
Waga: 94kg
Bf: 11/12%

hmmm jeszcze jedna rzecz. mianowicie nie zalezy mi na ostrym zmasowaniu sie, czy tez szybkim nabieraniu amsy gdyz cwicze siatkowke i jednak dynamike jak i wage jakos kontrolowac musze wiec raczej tyle kcal wystarczy, w miare jak ebde widzial jak idzie sila i waga najwyzej bede dodawal kcal, jezeli rozumuje czy tez mowie cos zle, prosilbym o poprawienie mnie. Z góry dziekuje
To tyle :)

Zmieniony przez - Nightshad w dniu 2011-09-28 16:09:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
Odżywki staraj się używać w ostateczności. Rano idealne są jajka. Do jednego posiłku możesz wtrącić ryż, unikniesz monotonii. Dodaj normalnie plan bo kolacji nie widać

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
włącz do diety wielonienasycone kw tluszczowe, zadbaj o o3, bo głównie oliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13326
Kolacja to ostatni posiłek przecież :P niestety za rybami nie przepadam wiec odpadaja, ale moze byc olej lniany ?? o3 rozumiem ze po prostu w tabletkach moge spozywac, jeszcze jedna sprawa, specjalnie wlasnie chcialem wlaczyc bialko do sniadania bo zalezy mi na szybkim jego spozyciu, a reszte btw z posilkow dostarczac. Myslalem tez aby po treningu zapodac banana, aby uzupelnic glikogen, dobry pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
jesli kupisz bialko to wypij po treningu z bananem, rano mozesz zrobic placki owsiane dzien wczesniej, a jak wstaniesz od razu jesz

jesli nie przewidujesz ryb w diecie to kup gold omege 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13326
Ok wszystko zrozumialem wielkie dzieki :) ostatnie pytanie i juz koniec, ten olej lniany rozumiem ze zaakceptowany? Myslalem rowniez ze moze z mniejszego pulapu kcal wystartowac, cos miedzy 3000/3100, czy to wielkiej roznicy nie zrobi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jak najbardziej możesz wystartować z mniejszego pułapu jednak co do omegi olej ok ale prócz tego omega 3

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla leniwych- moze akurat tobie przyda sie moja dieta-komentuj, analizuj, STARTUJ!!

Następny temat

Dieta na mase do poprawy i oceny

WHEY premium