SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta - proszę o opinie co dodac/zmienic

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 839
Witam. Mam 20 lat, 178 cm wzrostu i 63 kg wagi. Zdaje sobie sprawę, że moja "masa" jest zdecydowanie za niska dlatego postanowiłem to zmienić. Z pomocą kolegi ułożyłem dietę, która ma mi pomóc szybko i skutecznie przybrać na wadze. Z racji tego, że jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie proszę was o opinie na ten temat.

Posilek I
Platki owsiane + 500 ml jogurtu pitnego + banan.

Posilek II
Serek wiejski + filet z makreli + kilka kromek chleba pelnoziarnistego + warzywa

Posilek III
Ryz + filet + salatka

Posilek IV (przed treningiem)
Makaron + tunczyk + warzywa

Posilek V (po treningu)
Jajecznica z 4 jajek + chleb pelnoziarnisty z szynka

Posilek VI (przed snem)
Serki homogenizowane lub jakis twarog

Dodam tez ze trening zaczalem w tym tygodniu w formie FBW. Żeby nie zakładać kolejnego tematu w innym dziale chcialbym zapytac czy czasem nie przesadzilem z treningiem jak na poczatek, poniewaz zakwasy ( czy jak kto woli mikrourazy miesni ) mam juz 3 dzien i to dosc intensywne (ciezko mi podniesc rece nad glowe oraz je wyprostowac). Ogolnie czuje sie taki jakby "opuchniety". Tak wiec z tego rodzą sie moje pytania: czy zmniejszyc ilosc powtorzen/ciezary? czy mozna cwiczyc z zakwasami? Chcialbym cwiczyc 2-3 razy w tygodniu no ale boje sie ze przy takich zakwasach nie bede w stanie tego robic. Nie chcialbym takze przeciazyc miesni bo jak wiadomo to do niczego dobrego nie prowadzi.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 192
Tutaj elegancko wszystko napisane co i jak :) https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html 

Będziesz się trzymał rad z tego i podobnych artów i będzie git, bo nie ty pierwszy chcesz być duży.

Jedzonko w twojej diecie jest OK. policz wszystko i będziesz wiedział ile czego musisz szamać. I szukaj, bo na tym forum jest już tyle tematów o dietach że aż dziwią nowe. Pozdro

Zmieniony przez - marianski696 w dniu 2012-10-25 18:12:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Czytaj posty podwieszone w tym dziale, bo w diecie jest sporo rzeczy do wymiany. Co do zakwasów, to raczej normalne jeśli dopiero zaczynasz. Potem powinny zniknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 839
Wiadomo, że z czasem znikną, nie wiem tylko czy jest sens ćwiczyć z zakwasami "na siłę" pomimo bólu, czy lepiej poczekać te 2 dni więcej aż trochę zejdą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 348761
Możesz ćwiczyć mniej intensywnie, albo z mniejszymi ciężarami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z czego steki?????

Następny temat

Dieta

WHEY premium