SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dac z siebie wszystko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 177
Za naruszenie regulaminu musze zaczac jeszcze raz , mam 21 lat , 175 cm wzrostu, waze ok. 75kg , regularnie trenuje juz 3 miesiace , dotychczasowy trening byl typowo masowy , widze dosc duze postepy , lecz w dalszej masowce przeszkadza mi moj brzuch, psuje mi cala radosc z cwiczen , szukam diety treningu i supli ktore w ciagu nastepnych 2-3 miesiecy pomoze mi spalic to co sie da , im wiecej tym lepiej, jestem gotow cwiczyc codziennie , jest mozliwe jednoczesne budowanie miesni i spalanie tluszczu w skuteczny sposob ? do tego forma, wszystko po to zeby po tym okresie znow zaczac konkretna mase , chcialbym sie przekonac na wlasnej skorze ze bez personalnego trenera mozna wygladac jak z okladki men's health , czekam na odpowiedz , pozdrawiam.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 74

Wzrost: 175

Obwód klatki: 105

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: 90

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 37

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 15.3%

Aktywność w ciągu dnia: praca na stojaco

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: kulturystyka klasyczna 4 razy w tygodniu

Odżywianie: narazie jadlem wszystko starajac sie omijac produkty wysoko tluszczowe

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: zadnych

Stan zdrowia: zadnych

Preferowane formy aktywności fizycznej: codziennie do dwoch godzin

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: zadnych

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: zadnych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta i trening - poczytaj o nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
dobre pytanie czy da sie budowac miesnie i zredukowac.... Ale ludzie z forum nie rozumieją ,ze nie kady ma czas siedziec pół dnia na tym forum i zamiast napisac krótko i na temat. Podadza ci 100 linkow albo sie zaczną nasmiewac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ogarnięcie tematu diety zajeło mi około godziny czytając odpowiednie topici. Teraz sam potrafie modyfikować dietę w razie potrzeby, a nie jak ktoś Ci da gotowca, to potem nie będziesz wiedział co zrobić jak Ci się jajka skończą. Odrobina wysiłku i kreatywności. Jak co najmniej 5 osób dziennie pyta cały czas o to samo, to sorry winnetou, ale nikomu się nie chce w kółko pisać tego samego.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy!!! Redukcja i rzeźba...

Następny temat

Prośba o sprawdzenie .

WHEY premium