SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT - Satja .

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 838
Witajcie , wpisuje zaległe wypiski bo 3 dni internetu nie miałam :

Z dnia:
27,28,29. Tam tylko jest błąd w ostatnim - bo nie zmieniłam daty.






Zmieniony przez - Satja2 w dniu 2012-10-30 09:00:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 838
28 i 29




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 838
30.10.2012

Miska:


+ zielona herbata , szklanka pokrzywy, wapń + D3 , wiatamina C , magnez 400 , B12.
Trening:



+ 30 minut aerobów

Mam takie pytanie , może zna któraś z was dobrą mieszankę uspokajającą i dobrego Fizjoterapeute w Warszawie ?




Zmieniony przez - Satja2 w dniu 2012-10-30 15:28:24

Zmieniony przez - Satja2 w dniu 2012-10-30 15:43:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 838
31.10.2012

Micha na dziś:

+ zielona herbata, melisa, pokrzywa, witamina C, magnez 400, b12.


Aeroby 30 minut.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 838
Wczoraj nażarłam się jak świnia - wszystkiego co mi wpadło w ręcę - już nie wiem co mam robić - ostatnio ciągle mam ochotę na takie rzeczy - walcze z tym - ale wystarczy jakieś niepowodzenie w życiu prywatnym i sobie nie radzę. Kiedyś zajadałam stresy - ale nie zwracalam na to uwagi. Wiem, że takie zachowania są autodestrukcjne. Nie chcę żeby przerodziło się to w ED a moze to juz ED...?
Pomóżcie mi jakoś proszę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A jak my CI mamy pomóc? nie jesteśmy psychologami, żeby orzec, czy już masz ED czy jeszcze nie. Na pewno takimi atakami obżarstwa sobie nie pomagasz.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 838
Dobrze o tym wiem . Tylko w tym rzecz że kiedyś tego nie było . Może któraś z dziewczyn miała taki problem ?. Ja na prawdę chce tutaj być i coś osiągnąć . Może jest jakiś sposób żebym nie miała takich ,,skoków".
Cokolwiek. Absolutnie nie oczekuje że ktoś za mnie odwali robotę bo wiem że wszystko jest w moich rękach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Idź do psychologa,jeżeli nie panujesz nad tym



Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2012-11-02 08:52:12

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 838
W tym rzecz, że wolałabym tego uniknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
Satja zgadzam się w 100% z Rudą!! Powinnaś udać się do psychologa...Wiem, jak to jest...
Miałam takie napady głodu bardzo często, zdarzało się nawet kilka razy dziennie no i doszły wymioty...Trwało to dwa lata...Później wpadłam w depresję i już nie dawałam sobie rady - nie umiałam zapanować nad głodem, byłam zdenerwowana cały czas i wszystko mnie wkurzało...jadłam wszystko co tylko znalazłam w olbrzymich ilościach - 6 kromek chleba z miodem, czekolady, chipsy, ciastka,cukierki, jogurty z płatkami ... żadnej przyjemności z jedzenie - po prostu wszystko wrzucałam do żołądka co znalazło się pod ręką! zaczęłam ograniczać drastycznie jedzenie (wpadłam też w anoreksję) i już nie wytrzymałam - poszłam do lekarza i uzyskałam pomoc...było meeega bardzo ciężko - wszyscy pilnowali mnie przez prawie cały dzień żebym cokolwiek zjadła i żebym nie rzucała się na jedzenie ...
brałam leki (i nadal biorę) walczyłam, starałam się odżywiać regularnie i zdrowo, i zwyciężyłam

teraz jem zgodnie z moim dziennikiem i nie rzucam się na jedzenie!!...tamten okres był najbardziej męczącym etapem w moim życiu, zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym...

Jeśli nie panujesz nad jedzeniem, to lepiej zgłoś się do lekarza!!!

Zmieniony przez - Mali w dniu 2012-11-02 09:37:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Malsses - CEL: REDUKCJA

Następny temat

Jak schudnąć mając PCOS ?

WHEY premium