SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEPILACJA - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 91 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 485
qrde ja juz nie wiem pisze raz ze na wrastające włoski peelingiem, rekawicą, a raz ze nie drapac, nie dotykac to ja juz nie wiem co mam robic, bo zawsze mam po drugim dniu od golenia miejsc intymnych krostki czerwone. co mam robic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3409 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18766
8 piw i do kosmetyczki nic nie boli

zyc szybko umierac mlodo i h**...ON

"Popatrzcie tylko na wypowiedzi Samowara to jest jakis spamer!
Zawsze daje tylko te ""a wypowiedzi zadnej!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 585
Na wrastające włoski ja stosuję metodę, ktora polecila mi pani w aptece.
A mianowicie po kazdej depilacji (moja ulubiona maszynka Venus z wymiennym ostrzem) przecieram skore antybakteryjnym Acnosanem Troche szczypie- w końcu jest robiony na alkoholu, ale odkaża doskonale male ranki dzieki czemu nie robią sie małe zakażenia. Naprawde to pomaga. Przestrzegam przed kupowaniem kremow majacych za zadanie opozniac odrastanie wloskow- z reguly taki krem ma za zadanie nie przepuscic odrastajacego wloska przez skore- co powoduje jego wrastanie.. A tego przeciez nie chcemy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 158
A co myślicie o depilacji cukrowej. W zasadzie jeśli chodzi o efekt i sposób użycia to różni się to czymś od wosku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
Troszke poczytalam na temat depilacji cukrowej bo tez mnie interesuje i prawdopodobnie nie podraznia tak skory jak wosk,a moje nogi sa strasznie delikatne.U kosmetyczki to troszke drogie,ja sprobuje zrobic to domowym sposobem.Ciekawa jestem efektow.Napisze co i jak po zabiegu.Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 214
sorki ale ostatnio nie mialam dostepu do internetu,no ale dobrych wiesci nie mam.Nie wiem czy mialam zle proporcje czy co ale zaden wlosek nie ruszony a bol straszny...przeprosilam sie z woskiem i nozki gladziutkie pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
wydepilowałem sobie ramiona, bolało jak skur*** mimo że uzywałem tego satin ice, po 3 tyg. włosy mam troche jaśniejsze ale tak samo gęste jak przedtem o nogach juz nie wspomnę :( czy jak będe systematycznie sie depilował to włosy bedą rzadsze ? i czy zawsze po 2-3 tygodniach pojawiają się takie paskudne odrosty ? (czarne kropki)

czy istnieją jakiekolwiek maście, kremy, leki hormonalne by zmniejszyć gęstośc włosów na ciele ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
Wosk w plastrach- zimny, czyli do zrobienia samemu - często ciężko dobrze ukierunkować stronę odrywania plastra, zatem nie każdy włos zostanie wydepilowany. Jeśli chodzi o włosy grube, depilowane wcześniej innymi metodami. Wosk w plastrach dobry jest do twarzy. Specjalne, małe plasterki, np, tanie firmy Tanita spokojnie sobie poradzą z niechcianym owłosieniem na buźce
Wosk na gorąco - u kosmetyczki. Na pewno się opłaca, szczególnie latem, kiedy gdzieś wyjeżdżamy. Spokój na dłuższy czas, wrażenie dobre. Minus - okropny ból podczas zabiegu. Ale dla chcącego... Kolejny minus - przez dzień lub dwa w miejscu wydepilowanych włosków pojawiają się czerwone kropki, które są podrażnieniem. Dobry na nóżki i okolice bikini.
Depilator. Drogi, oj drogi. Efekt dobry, ale po okresie cierpienia. Daje gładką skórę na jakiś tydzień. No i oczywiście, jak przy każdym zabiegu wyrywania włosków z cebulkami za każdym razem włosek odrasta coraz mniejszy zatem i z czasem mniej boli. Odpowiedni do depilowania np. rąk.
Golarka. Gładka skóra - o ile się nie zatniesz. Po 2 dniach widać włosy z powrotem. Poza tym jeśli nie używa się dobrego 'poślizgu' dla ostrza (polecam pianki do golenia, albo głęboko nawilżające mydło - o dziwo jest dobre) w innym wypadku skóra jest sucha. Tanie, ale mało skuteczne.
Kremy do depilacji - nie, nie, nie! To nic dobrego! Niby wygląda dobrze, ale to jest efekt kaczki - wszystko się dzieje pod wodą, tj. pod skórą. Nawet wrogom nie polecam tej metody.
Laser - ooo, to jest najlepsza forma depilacji jaką znam. Niestety, sporo kosztuje. Ale efekt jest murowany. Zabieg bezbolesny. Gdyby tylko tą cenę zmienili...
Na koniec napiszę, że właściwie każdą część ciała cechuje inny rodzaj owłosienia, więc do różnych częśći ciała polecam różne metody. Decyzja należy do 'owłosionego' ;)

Smooth Muscle :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30
"procedura dość kosztowna (kilkaset złotych"
sorka mam 1 pytanko ile +- kosztuje laser bo ja nie wiem a myslalem kiedys ze kosztuje kilka tys zl<nie smiac sie>
a zrobiil bym to bo bez kitu tak zarastam ze masakra i jak ogole 1 dzien za***icho a 2 dni potem wszedzie kropki (gole zyletka klate nogi rece plecy no i na twarzy dzien w dzien i to nawet 2 razy:(()

moim celem jest wielka masa
jestem na forum dlugo tylko konto nowe tak wiec prosze sie nie sugerowac tym
pozdrawiam wszystkich!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
depilacja poszczególnych częsci ciała to koszt od 200 do 600 zł. poszukaj w necie, reklamuje się tam sporo zakładów mających usługe laserowej depilacji i tam znajdziesz cenniki

pozatym nie gol sie zyletą na nogach i rekach ! raz że wystepuja podrażnienia a dwa że włosów rosnie po tym więcej i sa b.widoczne, depilator sobie kup. powaga - boli ale idzie sie przyzwyczaić, ja za 3 razem depiluje sobie ręce w 15 minut
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przeciw rozstepom?

Następny temat

WYSOKIE CIŚNIENIE

WHEY premium