SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEPILACJA - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3575
malutka_k napisała: a przy czym nożyczki były Ci potrzebne??
No najpierw obciąłem te brwi nożyczkami, a te końcówki co zostały to wyrwałem pęsetą. Myślałem, że im krótszy włos, tym mniej bólu podczas wyrywania. A co - tak się nie robi? Mam od razu wyrywać pęsetą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tak odrazu
nozyczki zbedne
poza tym łatwiej wyrwac dłuzszy włos niz krotszy;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Jako że to jest mój pierwszy post (wcześniej tylko śledziłem forum)
Witam Was serdecznie! :) Moje pytanie jest do Pań głównie:
Jak długo potrafi przeżyć elektryczny depilator? np taki:
http://allegro.pl/item193039962_depilator_stahlman_st_323_za_jedyne_44_00_.html

Czy wraz z użytkowaniem coraz słabiej wyrywa włoski? Bo postanowiłem zainwestować w takie urządzenie i chciałbym by jak najdłużej mi służyło :)
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 194
BagOfBones napisał: A może są jakieś inne sposoby, aby wydepilować sobie brwi w tym miejscu raz na zawsze?
Najlepszym sposobem jest chyba elektroliza - niszczy cebulki raz na zawsze i najbardziej polecana jest właśnie na małe powierzchnie - jak brwi - ze względu na czasochłonność metody (każdy włos traktowany jest oddzielnie) Pytaj w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Nie znam ceny regulacji brwi ale biorąc pod uwagę małą powierzchnię i fakt pozbycia się problemu na zawsze to powinno być relatywnie tanio.
W grę wchodzi także laser chociaż to nieco droższa (bo podobno lepsza) metoda - a efekty podobnie permanentne. Tu jednak musisz mieć ciemniejsze włosy i najlepiej jasną karnację, inaczej skóra Ci się zjara ;) Z tym również do dobrych salonów kosmetycznych lub dermatologicznych.

Co do małych włosków na nosie to powinny dać się usunąć tymi samymi metodami co brwi, ale one są generalnie mało widoczne i w gruncie rzeczy nikt nie zwraca na nie uwagi - wbrew temu co Tobie może się wydawać ;) Też takie mam ;] Dermatolog raz wspomniał mi coś o możliwości usunięcia ich laserem ale nie wnikałem więc niec więcej w tym temacie nie wiem.

"Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3575
JonnyB: Dzięki za info! A jeżeli chodzi o te małe włoski na nosie, to tak się składa, że kiedyś gdy wracałem z kumplem z liceum autobusem to on je zauważył i zaczął ze mnie piać. <lol2> Ja oczywiście udawałem głupiego, ale doskonale sobie zdawałem sprawę, że je mam. Od tamtego czasu zacząłem je regularnie depilować i teraz już jest OK. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
i dobrze...
tak na bank o niebo lepiej wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Witam,
Ponawiam moje poprzednie pytanie :) Czy nie ma na forum osoby która w miarę często korzysta z tego urządzonka?:) bo jakby sie miało okazać ze takie sprzęty mają żywotność 2-3 miesiące, to raczej sobie to daruje daruje :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
depilator to depilator ;) nie ma jakiejś odgórnej gwarancji na zużycie, czy kosztuje 50 zł. czy 300 boli tak samo XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
Witam, mam pytanie dotyczące laserowych depilatorów domowych takich jak ten: http://www.allegro.pl/item205037167_laserowy_depilator_domowy_rio_laser_f_k_sklep.html
Używał ktoś tej jankeskiej maszynki? Działa to? W sumie jest tanie jak na możliwości które oferuje, ale wydaje mi się ze to jakis kit... Będe wdzięczny jak ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami z tym leserem :)
pozdrawiam

Chciej jak najlepiej, a rób to, co jest możliwe.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
a co myslicie o wosku też boli ale co zabieg ból jest mniejszy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przeciw rozstepom?

Następny temat

WYSOKIE CIŚNIENIE

WHEY premium