SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Depilacja włosów pod pachą

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
Witam
Czytałem dużo tematów na tym forum, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie czym najlepiej wydepilować włosy pod pachami na zero, a czym tylko przystrzyc? Czy maszynka do włosów nadaje się do golenia na zero?? Proszę o odpowiedź:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2197
Maszynka do golenia włosów napewno sie nie nadaje na "zero" jak chcesz sie wydepilowac to możesz co najwyzej ogolić sie maszynką do strzyzenia na "zero" i poprawić maszynką do golenia. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
j.w.Maszynką do włosów nie usuniesz ich na ,,zero''.Możesz użyć wosku do tego celu(najlepiej u kosmetyczki) albo po prostu jednorazowej maszynki do golenie,ale efekt będzie krótkotrwałyPo wosku znacznie dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
Wielkie dzięki za odpowiedź:D Proszę napiszcie mi jeszcze czym mogę wydepilować włosy nie odwiedzając kosmetyczki:P Jeśli chodzi o wosk to jaki najlepiej i jak to działa:P Szczerze, to jestem na razie "zielony" w tych sprawach:D Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Najlepiej zrobi to kosmetyczka.Nie się co wstydzić i koszt nie jest za duży.Po takim zabiegu włosy dłużej nie będą odrastać,bo w przypadku zgolenia ich odrosną dość szybko.Woskowanie polega na przyłożeniu plastra z woskiem,a następnie szybkim oderwaniu go.Sam w domu możesz zrobić to niedokładnie i jest to zabieg bolesny i ciężko samemu sobie zadawać ból
.Kosmetyczka użyje ciepłego wosku i zrobi to bardzo szybko.Możesz jeszcze nałożyć krem do depilacji,ale po nim tez szybo włosy odrastają(to całkowicie bezbolesne).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140
Odnośnie tego wosku u kosmetyczki to mam wątpliwości:P ... chyba tam umrę z bólu, więc nie wiem czy nie lepiej maszynką nie całkowicie na zero:D Teraz mam dylemat:P Wielkie dzięki za pomoc:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Ból jest,zwłaszcza,że to dość wrażliwa okolica.Sam raczej nie dałbys rady sobie zrobić.Ona to zrobi szybko i może mniej będzie bolało.
Maszynką masz szybko i bezboleśnie
JAk Ci się znudzi maszynka to przejdź się do kosmetyczki zobaczysz będziesz miał wygodniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3995
ale jak ja se np. sam wydepilowalem plastrami z woskiem klate to niby nie powinny szybko odrastac ja mam cemne bardzo i dosc bardzo jestem zarosniety ... ale szybko mi odrastaja a u kosmetyczki tak nie bedzie ?

.... życie jest piękne ...
!!!!!!!!!! yyyeeeaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Szybkość odrastania włosów jest cechą indywidualną.Najskuteczniejszą metoda są ultradźwięki(one trwale usuwają owłosienie)lub bardzo dobrą metodą jest laser.
Chodziło mi o to,że samemu ciężko jest usunąć włosy pod pachą.To jednak jest ból i można to zrobić niedokładnie.Kosmetyczka po prostu zrobi to za Ciebie tylko,że ciepłym woskiem.Szybko,przez co skraca ten ból.
Wosk to wosk usuwa włosy z cebulkami,ale one i tak odrosną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
A ja sobie przycinam tak na 1mm i jest gites malinka mam teraz krótkie od ponad miecha i nie przeszkadza mi żadna "kępa"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
uwaazam ze maszynka w zupełnosci wystarczy. byle nie jednorazowka ktora sie co najwyzej oskrobiesz jak to ktos kiedys ujał. a im dokładniej sie ogolisz tym pozniej ci odrosna, polecam mach3 turbo gilletta

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"zatykane" uszy

Następny temat

bolace sciegna

WHEY premium