SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEPILACJA - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 194 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1369
Czy ktoś z Was poddał się depilacji (czy epilacji, jak kto woli )??? Bo ja rozważam taką możliwość... Koszty to sprawa drugorzędna. Najbardziej interesuje mnie, czy włosy na pewno przez choćby kilka lat nie odrastają i czy jest bardzo duże ryzyko podrażnień...? Bo nie wiadomo, czy to, co piszą na stronach internetowych to całkowita prawda czy trochę naginana...

Mmonikaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20
Ja golę się maszynką taty, przy czym on o tym nie wie:P Rezultat jest dobry, aczkolwiek krótkotrwały...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1321
adas22 nie polecam. Krem śmierdzi (dla pań, przypuszczalnie dla panów również) i nie jest efektywny - rezultaty trochę lepsze niz przy goleniu, aczkolwiek nie spektakularne. wypróbuj wosk, najwyżej nie zniesiesz bólu i przestaniesz.

If you want it, come 'n' get it, cry out loud!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 175
Jakiś czas temu wydepilowałem się pianką Tanita, efekt jest dobry, tylko po jakims czasie włoski zaczyną powoli wyrastać. Więc mam pytanie: czy są jakieś balsamy (tak jak balsamy po goleniu zarostu na twarzy) ktróe stosuje się na klatkę piersiową i które spowalniają odrost włosków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 175
mam jeszcze jedno pytanie: jak często można depilować się używając do tego celu piankę Tanita? Dopiero po paru depilacjach zamierzam udać się na woskowanie, bo wydaje mi się, ze włoski bądą już coraz słabsze i wizyta u kosmetyczki nie będzie już bolesna. Czy wiecie coś na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 589
Adas22 w Avon jest taki balsam który spowalnia odrastanie włosków po goleniu, a jeśli nie masz możliwości zakupu właśnie tam to wybierz się do obojętnie jakiego sklepu kosmetycznego i zapytaj o taki produkt - Pani napewno coś doradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20
Jeśli chodzi o balsam z Avonu, to przekonałam się na własnej skórze, że on po prostu nie pomaga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20
Słyszałam także o sposobie, który polega na " smarowaniu " włosków wodą utlenioną. Czynność ta, bardzo je osłabia, a po pewnym czasie prawie całkowicie je likwiduje. Dodatkowo, jak wiemy, woda utleniona rozjaśnia włosy, co także jest korzystne. Należy jednak pamiętać, że skóra podczas tych zabiegów zostaje narażona, a pewnego rodzaju uszkodzenie, a poza tym, nadmiernie wysycha. W związku z tym, zaleca się stosowanie nawilżających balsamów czy kremów.
Serdecznie pozdrawiam , Peace 4 all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 175
Powoli zaczynają odrastać mi włoski na klacie. Więc może zamiast ponownego depilowania pianką, może lepiej kupic depilator, taki jaki używają dziewczyny. Czy ktoś już próbował golić sobie tym klate? I czy może wiecie jakie depilatory są najlepsze i ile kosztują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1626
a ja mam taki wstydliwy i delikatny problem mianowicie mam owlosiony tylek nie wiem jak sie tego pozbyc bo nie wyglada to zachecajaco
moglbym uzywacpianek nawet najbardziej by mi to pasowalo bo maszynka nie chce sie zaciac w wiamomych miejscach doradzcie mi cos

Nie pysznij sie swoją siłą, zawsze znajdą się silniejsi od ciebie.
buakasha

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przeciw rozstepom?

Następny temat

WYSOKIE CIŚNIENIE

WHEY premium