SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEPILACJA - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


No wlasnie nie wiem, skad sie wziely te cztery tygodnie w ofertach depilatorow Jest ktos taki, komu tak dlugo wloski nie odrastaja? A moze chodzi o to, czesc wloskow nie odrasta przez 4 tygodnie? Bo tak jest chyba rzeczywiscie, w kazdym razie nie odrastaja wszystkie naraz

A co powiecie na to cudo na zdjeciu? To nowy przyrzad do depilacji firmy conair. Twierdza, ze po dwoch, trzech uzyciach wloski nie odrastaja do dwoch tygodni, czyli pewnie w rzeczywistosci trzeba depilowac dwa razy w tygodniu Dziala to w ten sposob, ze ta okragla tarcza obraca sie skrecajac i usuwajac przy tym wloski (bezbolesnie), a takze scierajac martwy naskorek. Kosztuje okolo $50, w zestawie ma 4 tarcze (jedna starcza na dwa, trzy miesiace). Mozna je potem dokupowac. Za dwie placi sie $10.
Brzmi zachecajaco, ale jak dla mnie malo wiarygodnie. Moja szwagierka kupila to cudo w tamtym tygodniu, uzyla dopiero raz i nawet jej sie podobalo, bo rzeczywiscie nie boli i zostawia nogi glaciutkie. Ale z ta trwaloscia to nie chce mi sie wierzyc. Ja przypuszczam, ze wloski beda odrastac podobnie jak po golarce, bo przeciez skoro nie boli, nie moga byc usuwane z cebulkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229
ooooooooooooooo:D mi sie to podoba, tylko czy takie cos mozna kupic w Polsce?? albo gdzies przez internet? a jak to sie nazywa?? ja sie juz napalilam:D niech szwagierka sie odezwie za kilka tygodni i powie ile czasu nie odrastaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obiecuje ja wypytac A nazywa sie toto Conair Hair Removing System. Pogrzeb w necie, moze cos znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229
znalazlam np to: http://www.comforthouse.com/comfort/hairremover.html
moze po swietach zamowie, jesli sie uda w ogole..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed chwila rozmawialam ze szwagierka Poprzednio rozmawialam z nia bezposrednio po uzyciu tego depilatora i tak na goraco byla zadowolona z doswiadczenia ale teraz juz nieco mniej. Po pierwsze twierdzi, ze po pierwszym uzyciu bardzo podraznila sobie skore (moze za duzo bylo tego tarcia). Teraz uzywala go juz drugi raz i skora nie ucierpiala tak bardzo. Po drugie ta gladkosc nog, o ktorej mowila wczesniej wynikala z eksfoliacji naskorka a nie z braku wloskow, bo podobno te najdrobniejsze zostaly (choc ona twierdzi, ze moze mogla sie bardziej przylozyc , ale wtedy skora bylaby jeszcze bardziej podrazniona). Po trzecie wloski odrosly szybko, pozniej niz po zwyklym goleniu ale zdecydowanie szybciej niz po depilatorze.

Czyli chyba jednak nie warto No chyba, ze masz kupe forsy i stac Cie na to, zeby sprobowac czy Tobie moze jednak pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229
aaaaaaa no zebym ja taka bogata byla to bym se poszla na laserek i raz na zawsze sie pozbyla tego co mi zbedne hmm a co do odrastania, sama napisalas wczesniej, ze po dwoch trzech uzyciach dopiero odrastaja do dwoch tygodni. wiec moze jeszcze sie poprawi?? chcialabym sprobowac tego, chocazby po to zeby sie przekonac, moze a nuz dla mnie bedzie wporzadku, a pozatym, skoro jest bezbolesne, to moge robic to nawet i dwa razy w tygodniu niech szwagierka jeszcze cos mowi;] pozdrawiam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, bede ja wypytywac A masz racje, rzeczywiscie pisalam wczesniej, ze producent zapewnia trwalosc zabiegu dopiero po kilku uzyciach. Zapomnialam o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2229
i jak postepy??
wlasnie tak sie zastanawiam, czy to nie usuwa cebulek czy usuwa, bo jesli nie...to kiepawo:-/ a jak z tym odrastaniem??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sadze, ze nie usuwa, skoro jest bezbolesne. Szwagierka twierdzi, ze wloski odrastaja chyba wolniej niz po tradycyjnym goleniu, ale nie jest pewna. W kazdym razie do depilatora to temu urzadeniu daleko. Plus jest tylko taki, ze usuwanie wlosow w ten sposob jest zdecydowanie przyjemniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich! :)

Mam pytanko:
Ja niestety co 2 dzien odprawiam rytuał maszynką... Ćwicze prawie codziennie i potrzebuje cały czas mieć gładkie noożki (głoopio było by pokazac na siłowni... ble)

Zastanawiałam się nad kupnem dpilatora, ale co między jednym a drugim goleniem, gdy włosy zaczynają odrastać, ale są jeszcze zbyt krótkie żeby znów użyć depilatora?

Myślałam również o woskowaniu u kosmetyczki, ale...
1) miała bym najpierw je zapuścić, żebynadawały się do depilacji woskiem???
2) Powiem szczerze że jakoś głupio mi iść do kosmetyczki z zarośniętymi nogami...

Co wy na to?

Pozdrawiam


CONCLUSION -sexy female ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przeciw rozstepom?

Następny temat

WYSOKIE CIŚNIENIE

WHEY premium