SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DEPILACJA - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 273680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chodze do kosmetyczki an plecy i za kazdym razem boli jak sk***y..n a klate biore kremem do depilacjiale lipa 3 dni i odrastaja a jak sa takie małe to lipa ciezko chodza itzeba czekac az wieksze odrosna. mam pytanie jakich uzywacie maszynek do golenia klaty ktora waszym zdaniem najlepsza nie podraznia itp??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 29
Ja po wielokrotnych męczarniach z depilatorem, spróbowałem pasty cukrowej. Wziałem jakiś przepis z netu ( woda , cukier , sok z cytryny ... )
Pokleiłem się cały tym " roztworem " i nic z tego nie wyszło.
Wściekły pojechałem do salonu kosmetycznego który miał w ofercie ta pastę.
I powiem wam jestem zachwycony !!! Zrobiłem tors, plecy i ramiona, zabieg jest odczuwalny ale to lajcik przy depilatorze.
Mogłem normalnie gadać z kosmetyczka a nie ciagle zaciskać zęby z bólu :)
Co ciekawe, pani powiedziała mi że maja w ofercie depilację męskich stref intymnych, chyba się dzisiaj skuszę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
Pasta teraz w modzie

Zmieniony przez - malutka_k w dniu 2013-06-07 11:50:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Ja przyznam, że używam maszynki elektrycznej z funkcją trymera.
Mam ten luksus, że włosów na ciele mam niewiele więc taka opcja idealnie się sprawdza!

Zmieniony przez - LaRoux w dniu 2013-06-17 15:48:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 762
Czy przy depilacji woskiem lub depilatorem występuje duże ryzyko powstania zapalenia mieszków włosowych ? Zdarza się to prawie zawsze ? Rzadko ? Czy tylko za pierwszym razem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
tu poczytaj jak unikać takowego zapalenia https://www.sfd.pl/krosty_po_goleniu__zapobieganie-t275268.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
mam ten sam problem jeżeli chodzi o depilacje np. Veet próbowałem dwa razy i dwa razy zapalenie mieszków włosowych ;/ Maszynką tak samo, wosk tak samo w dodatku dość bolesne, jak myślicie depilator pomoże czy coś innego praktycznie po wszystkim mam zapalenie, o depilacji laserowej myśle ale troche duży koszt, co ile trzeba ponawiać zabieg ?

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sprobuj veet spray nie podraznia probowałem na prawde polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
próbowałem i to samo, pełno czerwonych kropek...

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 124
Mam straszne owłosienie na plecach, wygląda to jakbym miał sweter. Depiluję plecy za pomocą epil free, nie wiem czy słyszeliście o tym. Kilka zabiegów i owłosienie nie odrasta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przeciw rozstepom?

Następny temat

WYSOKIE CIŚNIENIE

WHEY premium