SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to prawda?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6527
Kolega dziś był na siłowni i ćwiczył pod okiem instruktora. Napisał mi coś takiego na gadu "Stachu 20:52:10
Bez żadnej diety mamy normalnie jeśc bo w tym wieku układ cholmonalny moze nam się za***ac od diet" czy to prawda? Ja i on mamy po 15 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5965
ja tez mam 15 lat wogole to jest zbyt wczesny wiek na taki wysilek ale nie takie rzezcy sie robi rzeby byc wielkim... mysle ze zdrowa dietka niczemu nie szkodzi a pikawa spokojnie nadarza za nami...

Psy od ludzi różnią się jedną podstawową zasadą - liżą dupę tylko sobie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Myślę, że w tym wieku lepiej spędzać czas w szkole na języku polskim niżeli na siłowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6527
endju135 nie chciałem żebyś mi pisał czy to dobry wiek na siłownie czy nie . Tylko czy dieta nic nie szkodzi w tym wieku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1471 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53505
bzdura ja tez mam 15lat stosuje diete od jakies pol roku i z efektow jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6527
Chciałem być usłyszeć wypowiedź moderatorów żeby być w 100% pewnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
A teraz tak powaznie to zalezy o jaka diete pytasz.
Ketogeniczna? Low Carb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6527
a jaka to Ketogeniczna? Low Carb?
Ale low carb na bank nie mam więc zostaje tylko ketogeniczna raczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tarczan nie rozumiesz do czego służy dieta, a szczególnie różnicy między niąa zwykłym odżywianiem. Twój kolega prawdopodobnie również. Diety są różne, jak wyżej ketgoenna, low carb, dieta kopenhaska itp. Są diety 'tłuszczowe' na masę, 'tłuszczowe' na redukcję...
Są różne diety zależnie od tego jaki jest nasz cel w dożywianiu. Są również zwykłe diety, ukierunkowane na spokojny rozwój organizmu, by dostarczać mu takiej ilości kcal, białek, węglowodanów oraz tłuszczy jaką potrzebuje. Taka dieta dobra by była właśnie dla Ciebie.
Teraz dlaczego napisałem, że Twój kolega 'prawdopodobnie' nie ma pojęcia o dietach a nie, że 'nie ma'? To dlatego, że po części miał rację. Bo jeżeli masz zamiar się redukować, to oznacza, że organizm będzie dostawał mniej niż powinien składników potrzebnych do rozwoju, a w Twoim wieku rozwija się najbardziej intensywnie.
Diety nie są złe, tylko trzeba wiedzieć coś o nich !
Żaden moderator nie jest potrzebny aby to potwierdzića
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6527
Aha dzięki już rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
instruktor musial by to rozwinac .
bo patrzac ogolnie to mozna to skontrowac w sposob prostszy niz to sie na pozor wydaje a mianowicie
jak zdrowa dieta ma wplynac gorzej na gospodarke hormonalna niz niezdrowe wpi.erdalanie .
poziom wypowiedzi i argumentacja odpowiada poziomowi tlumaczenie instruktora :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc niedoświadczonej ;)

Następny temat

co sadzicie o tym?

WHEY premium