SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy jest sens dalej cwiczyc ???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
WItam cwicze ok 1,5 roku przemyslanym treningiem z dieta suplami. Treningi zmieniam co 6-8tyg, robie regeneracje itd. Wszystko jak powinno byc, ale nie widze zbytnio rezultatow... Z poczatku troche przyszlo masy. Jak zaczynalem wazylem 48 kg <lol> przy wzroscie 168. Teraz waze 60 kg ale juz od dawna nic nie przyszlo. Jadlem juz duzo supli kreatyny mono, jablaczany typu CP, lykam zma i rozne takie rzeczy- ale jakos nie mam po tym efektow. Po ostatnim cyklu CP NIC mi nie przyszlo...
Ogolnie masa idzie mi tylko w brzuch... na reszcie ciala nie widac zbytnich przyrostow. Jedyne kiedy mozna zaobserwowac efekty to jest czas po treningu i to tez tylko do 30 min pozniej wszystko wraca do normy. Treaz sie zastanawiam czy jest sens wogole trenowac dalej jesli nie ma efektow ? Moze robic jakis delikatny cykl na prolongatum 8-10tyg e7d ? Co myslicie da mi to cos czy tylko bez potrzeby bede sie zakuwal i i tak nic to nie da?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 572 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19308
a miałeś diete:>???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
cos nie tak z dieta na bank. po treningu miesnie ZAWSZE sa wieksze bo naplywa do nich krew. a nasie w brzuch tez idzie. pewnie zly dobor makrosladnikow. il bialka, tluszczy i ww?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
"WItam cwicze ok 1,5 roku przemyslanym treningiem z dieta suplami"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1544
2B, 6ww, 1,5T
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
to nie dzial odzywianie ale moze zmniejsz troche bialko (1,8), ww (5,8) i daj wiecej zdrowych tluszczy (1,7). moze zaskoczy to organizm i da jakis nowy bodziec?

Student Turystyki i Rekreacji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łopatki

Następny temat

Dobór obciążeń!!

WHEY premium