SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl mety 70 tabsów aby wspomóc wzrost! eksperyment

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 335
Cześć!

Przymierzam się do cyklu na metanabolu 60-100 tab. Zamówiłem 100szt ale nie musze wziąć wszystkiego. Cel jaki chce osiągnąć faszerując sie metą to przytycie około 4-6kg oraz urośnięcie wzwyż-ile sie da, będę zadowolony nawet z 1cm choć liczę na 3+.

Wiek -18 zaraz kończe19.
Wzrost -170 ( ;/)
Staż -ćwiczę od grudnia roku 09, od września 2010 sumiennie z dietą.
biceps -od 28 do 32cm.
Dieta -Trzymam!
Max.wycisk.klatka. -zaczynałem od przekłamanych 50kg..(zal) teraz wyciskam całe obciążenie jakie posiadam tzn.74 kg.
waga- obecnie 55kg (wiem też zal)

Oto moja historia. Jestem bardzo szczupły, w grudniu roku 2009 przyszedłem pierwszy raz na siłkę do kolegów stanąłem na wage i pokazała 49kg.. przy wzroście 170cm. Od tamtego czasu zaczałem ćwiczyć. do dziś progres to około 5-6 kg mięśni, bo jak bym sie nie starał to masy nie moge zrobić, ćwiczę powoli 2-1-3 z nie dużymi obciążeniami i robie tylko mięśnie 0 tłuszczu. Podczas gdy z kolegami jemy to samo oni robią na kurze, ryżu i tuńczyku 3kg miesięcznie ja wyglądam tak samo..To tyle, teraz opisze co chce uzyskać poprzez cykl mety.

Mam 170cm wzrostu od 3 lat, Tata 160cm mama 150cm (brat młodszy 175cm) Trochę z***auem swój wzrost w gim ponieważ bardzo kiepsko chodziłem spać nie jadłem.. piłem cole i stresowałem sie *****sko -(problemy w szkole i w domu). Czytałem, że po cyklu SAA ludzie potrafili podskoczyć nawet o 5cm! . Ja już nie rosne, choć wiem, że procesu zrastania się chrząstek kostnych jeszcze nie mam zakończonego (nie robiłem zdjęcia) ale nie mam zarostu a mutacje mam w trakcie.. od roku heh..


"wiadome jest że stosowanie SAA powoduje przedwczesne zamykanie nasad ale również powoduje przyrost kości długich
różnica jest taka że,podczas gdy duże dawki
powodują szybkie zablokowanie przysadki to metanabol
w ilości 5-10mg dziennie powoduje w początkowej fazie
(3-4 tygodnie) podwyższoną aktywność przysadki a co za tym
idzie wzrost poziomu naturalnego HGH i testosteronu "(cytat forumowicza sfd)

Pomóżcie mi. Czy odpowiednie dawkowanie mety coś pomoże? Zależy mi bardzo na tych centymetrach będe się cieszył z 1cm.. chce zaryzykować. Do tego planuje wiszenie na drążku oraz zakupiłem już 'osteocynesine" lek na zaburzenia gosporadki wapniowo-fosforowej. Chce zmaksymalizować efekt, kłaść sie spać o równych porach i spać odpowiednio długo. Mam nadzieje, że z waszą pomocą zaplanujemy odpowiednio wszystko i za dwa miesiące edytuje profil ze 170 na 170+ :D!

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
nic nie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czytałem, że po cyklu SAA ludzie potrafili podskoczyć nawet o 5cm!

Jakies pierd.oly czytales. Osobiscie nigdy nie slyszalem zeby ktos urosl po mecie.

Zmieniony przez - Grassmaste w dniu 2011-03-10 15:05:22
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94447 Napisanych postów 364373 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668947
dokładnie j.w. nie licz na to

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
czyli tak rozumujac tutaj w dziale powinni wszyscy miec po 2m wzrostu

czy ja mam napisane 'znawca' tam na dole? dobre

Zmieniony przez - 133mhz w dniu 2011-03-10 15:21:09

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1814
predzej cie zachamuje











siemano znawca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822




Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2011-03-10 15:51:14

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 511 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2654
z takimi sprawami sie idzie do lekarza wczesniej (chociaz nigdy nie jest za pozno), zmierza, zwaza, moga cie wrzucic na HGH, testa jak masz niedobor hormonow

czy cos tam innego jeszcze wymysla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822




Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2011-03-10 15:53:38

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 10085 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66190
Tata 160cm mama 150cm

wzrost normalny jak do twoich genow. nie ma co kombinowac chyba ze chcesz dymac koszykarki po 2m to buty na koturnie kup i wyrywaj.

a pojscie do lekarza nic ci nie da bo powie ci to samo:)

dziekuje dobranoc

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 114 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7194
Dokładnie jak Koledzy powyzej :) Jeszcze mozesz tylko pogorszyc sprawe bo przyspieszysz, tak ale... zahamowanie wzrostu ! A tak, moze z 1cm Ci wskoczy jeszcze do powiedzmy 21ego roku zycia. Nie rób tylko ćwiczen obciązających kregosłup ale to pewnie wiesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol, Deca, Metanabol...

Następny temat

Mega-H skonczony cykl.

WHEY premium