SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

metka 1 cykl 50 tabsow ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
witam chcialem zaczerpnac porady od jakiejs osoby majacej jakies doswiadczenie, obeznanie z metka , jak zagospodarowac 50 tabletek metki :) nie bralem wczesniej nic takiego:) nie liczac pracy na budowie po 10h to nie cwicze zbyt czesto :)chcialem zapytac czy moglby mi ktos napisac jak najlepiej skonsumowac te tableteczki :) w jakich dawkach 5,10,15, mg ?w jaki dzien ile :) tak poprostu jak dziecku :)

"najlepsza obrona jest atak"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Odnośnie robót na budowach spotkałem się z ciekawą sytuacją. Mianowicie w Mojej okolicy panuje moda na podjadanie mety 10mg wyłącznie w celach roboczych - bez siłki.

Być może sposób ten dotarł do zainteresowanego.

Co do tematu - nie warto brać skoro nie spożytkujesz środka do wiadomych celów na siłowni. Lepszym wyjściem będzie regularny trening na sucho przy utrzymaniu w miarę możliwości odpowiedniej diety & może jakiś gainerek.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 167 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2507
15mg(3 tabl) co dzień ;)

" Sam żyjesz więc innym daj żyć "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
50 nie opłaca się brać lepiej zrób sobie taki cykl
https://www.sfd.pl/Cykl_Metanabolem-t62248.html 

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
Ankieta!

A po za tym proponuje każdą tabletke metki zamienić na woreczek ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wez wszystkie na raz.

****a przy 15mg to bedzie cykl 2tyg, smiechu warte

poza tym napisal, ze prawie w ogole nie cwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
poza tym co wyzej - nie ten dzial.
suplet/odzywianie a nie koksy.

zdr.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
napisalem ze nie cwicze czesto ale napisalem rozniez ze ciezko pracuej na budowie po 10h i to daje mi wiecej niz jakiekolwiek cwiczenia :) mozna powiedziec iz moje miesnie zmienily sie :P lecz nie przytylem a jak cwiczylem na sucho w tamtym roku to mi to nic nie dalo mimo dobrej dietki ... wiec postanowilem wziasc metke mam 50 tabletek i chce to wykorzystac jak ci sie nie podoba to nie pisz...

"najlepsza obrona jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
praca na budowie ma sie nijak do prawidlowo przeprowadzonego terningu tygodniowego z uwzglednieniem wszystkich partii ciala. nie myl pojec. tam co najwyzej sie zmeczysz i "wycwiczysz" ze 2-3partie max. i ole mozna pisac ze sie je wycwiczy.

dieta+trening i suple to podstawa.

poza tym 50mety nie da ci nic, jedynie sie strujesz bez sensu.

zdr.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
wez sie za diete + trening
w pracy wszytkiego nie zrobisz.
a jka tak naprawde chcesz to dokup towaru, chyba ze te 50tab jest po 10mg

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188
Jak nie cwiczysz regularnie to ta metka Ci nic prawie nie da. Postaraj sie cwiczyc chociaz te 3 dni w tygodniu. 50 tabletek to bardzo malo dokup sobie jeszcze chociaz 1 pake. I jak bedziesz to bral to najlepiej piramidka tak wedlug mnie dziala najlepiej.
pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1245 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 296550
Ja trenuje od kad pamietam zawsze 3x w tyg....i na efekty wogul nie narzekam.....52 po treningu osiagnalem:)

TrOl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlugi e cykle a skutecznosc!

Następny temat

Odblok i podtrzymanie po Propie ze Stanolem

WHEY premium