SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robic na.. ?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Zawsze bylem sprawnym chlopakiem. Kazdy mi mowil, ze jestem wysportowany i w ogole.. moze i tak, bo bylem dobry w grach zespolowych.. a jesli chodzi o takie cos jak rzut pileczka palantowa, bieg na 1000m jest cienko.. ale z kolei w rzucie lekarska, skoku wzwyz jestem b. dobry (odpowiednio 15m i 1.55m, w palantowce 36m, biegu 4,40 min.). Dziwnie to wyglada bo tu jestem dobry, a tam cienki.. tzn. ja tak to odbieram Ale do rzeczy: co mam robic, by poprawic swoje wyniki w rzucie pileczka ? Co prawda mam teraz sprawdziany z tego juz nie na ocene, no ale..

Kiedys bylem cieniutki w pompkach, wyciskaniu, podciaganiu - teraz jestem b. dobry i dlatego chce poprawic sie nieco w innych dyscyplinach, bo z pewnoscia to jest mozliwe, skoro w innych sie poprawilem. I to znacznie.

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale po co? Nie lepiej skupic sie na jednej dyscyplinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
nalegam.. ;)

Chce po prostu poprawic wynik, bo jak przyjdzie jeszcze co do czego to sie osmiesze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
w rzucie pileczka moze po prostu brak techniki?
a bieg na 1000m to brak wytrzymalosci, czyli musisz po prostu biegac, jednak ja bym sie zastanowil bo cwiczac wytrzymalosc spadnie dynamika miesni, czyli np. skok w zwyz bedzie slabszy i rzut pilka lekarska tez poniewaz za dobre wyniki w tych dziedzinach jest odpowiedzialna dynamika

niestety nie mozna miec wszystkiego
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 491 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14527
Bez paniki, możesz cwiczyć wytrzymałość i nic ci nie spadnie.Dobrze że chcesz poprawić wyniki w innych konkurencjach, będzesz wszechstronny i wysportowany ogólnie.Co do rzutu piłkeczką palantowa wzmocnij obręcz barkowa i zwracaj uwage na technike, staraj się wykorzystywac cały zakres ruchu w stawie barkowy podczas rzutu(pamiętaj ktos kto ma długie ramie rzuci dalej, możliwe też że masz małą swobode ruchu w stawie barkowym-rozciągaj się).

p.s podpatruj innych

"O sporcie jesteś pokojem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4446
Moze w rzutach chodzi o technike bo to nie mozliwe ze masz taka duza rozbierznosc wynikow ja np piłka lekarska 5 kg rzucam 14,70 a palantowka 82m a ile masz lat??

"życie jest za krótkie żeby być trzeźwym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
no tak, technika.. po prostu prawda jest taka, jak jest - nie mam techniki, nie mam wycwiczonego wymachu, rzutu - stad tyle rzucam palantowka i mam problemy z prawidlowym rzucaniem w pilce recznej (tzn. nie mam techniki, jesli rzuce z calej sily, to co innego), a nawet ze scinem w siatkowce - sila rzutu czy scinu sa potezne, ale nigdy (zn. czasem sie udaje ) nie trafiam, bo nie ma techniki.. no i nie jestem rozciagniety w gornej polowie w przeciwienstwie do dolnej. Ale ok, czas to zmienic. W takim razie zeby poprawic sobie technike wymachu, rzutu, scinu.. mam rozciagac gorna czesc ciala i po prostu to cwiczyc (w koncu trening czyni mistrza) ?

A co do biegania - moze spowodowane jest to tym, ze na krotkich dystansach jestem dobry, w biegu na 60 schodze ponizej 9s. Po prostu nogi sa ok,a kondycha i gora siadaja ;)

Aha, mam 15 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Też tak mam, wzwyż ładnie, krótkie jak cie moge, ale 1000 do dupy. Ale mi to wogule nie przeszkadza, moge miec i 10 minut na tysiaka bylem miał skoka lepszego, w gimnazjum i tak na zawody jezdzi sie w jednej konkurencji wiec lepiej sie wyspecjalizować. Chyba ze macie jakies czwórboje itp...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o rozpiskę - pływanie!

Następny temat

Suplementacja przy treningu na wyskok

WHEY premium