SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po cyklu kreatynowym

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34
Witam,

Czy po cyklu kreatynowym powinienem brać dalej bialko czy jakąś mieszankę białkowo-węglowodanową (jakieś carbo?).

Czy warto w tym momencie inwestować w HMB?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
HMB NIE DZIAŁA !! NIE WARTO

białko, odżywka węglowodanowo-białkowa jak najbardziej ale tylko w RAZIE braków w diecie !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
HMB nie warto, poczytaj podstawy odzywiania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3934
w HMB nie inwestuj jeśli nie masz masy, tłuszczu. Poza tym jeśli jesteś po jednym cyklu kreatynowym i jesteś z niego zadowolony to polecam zabrać to jeszcze raz, wiadomo że efekt będzie równy lub mniejszy ale na coś mocniejszego warto poczekać żeby kopało później :D Do tego weź coś na pompe aakg z vitalmaxa npp i coś na mase gainer jeśli słaba dieta, jak dieta dobra to weź bca lub carbo :D

"...To twój bół, nie uciekaj od niego!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
co to za brednie? :
- "w HMB nie inwestuj jeśli nie masz masy, tłuszczu." a jak ma to warto tak? ze niby hmb to taki dobry reduktor?
- jak dieta dobra to nie potrzeba ani bcaa ani tym bardziej carbo
Dodatki sie uklada wedle brakow w diecie i jakby nie patrzec kazdy ma inne. Sam musi zobaczyc czego mu brakuje i wtedy kupic (badz nie) bialko/gainer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3934
Więc mówie jesli nie ma tłuszczu. Poza tym HMB to ściema :D z tego co wiem, moge się mylić. A carbo i bcaa może być stałą suplementacja pogadać z ludźmi co ćwiczą ładne pare lat i sie znają na tym to Ci powiedzą co i jak :D

"...To twój bół, nie uciekaj od niego!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dbera ja nie musze z nikim gadac zeby wiedziec ze przy dobrej diecie - a juz napewno masowej - bcaa i carbo jest zbedne oczywiscie jak ktos ma sporo kasy moze kupic bcaa w celu poprawy regeneracji itp ale napewno nie kosztem diety, czyli w wypadku jesli sa braki w diecie uzupelniami bialkiem/gainerem a nie przeznaczamy kase na BCAA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34
ok dzięki za podpowiedzi. w takim razie odpuszczę to HMB bo masy tluszczowej u mnie malutko, co prawda po białkach przytyłem z 77 do 86 kg (183 cm wzrostu)...

bcaa - mam jakieś i dopiero zacznę brać

mój cykl kreatynowy się kończy..wiem, że z reguły powinno sie odczekać te kilka tygodni, ale czy można jeden cykl zrobić po drugim? a może warto zakupić jakieś białko, które ma w składzie także kreatynę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3934
nie kupuj takich rzeczy jak 3in1 bo to g**** jest lepiej kupić odzielnie każdą rzecz po kolei. A kreatyna zostaje w organiźmie do dwóch tygodni po skonczonym cylku nie zaleca się brać odrazu następnego. moim zdaniem jedź z masą.:D

"...To twój bół, nie uciekaj od niego!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
ja biore aakg hardcore albo white flood(zalezy od finansow) po kreatynie a wlasciwie po stackach poto zeby mi psychika nie siadla z powodow zmniejszenia obwodow

tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
musisz zrobic przerwe od kreatyny tyle ile trwal Twoj cykl, teraz po skonczonym cyklu tez przydaloby sie zrobic roztrenowanie czyli wejsc na 50% CM w cwiczeniach lub zupelnie tydzien off
nie bierz nic z kreatyna na razie
i uloz diete
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl kreatynowy

Następny temat

Potrzebna rada :D

WHEY premium